VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Diskusia k herni U***et poker

VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Odoslaťod admin 18 Nov 2016 14:30

Diskusia k článku: VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Rakeback až 60%? Ak patríte k TOP najväčším grinderom, hráte veľké stávky a trávite pri stoloch viac času ako mimo nich, U***et vás za to patrične odmení a môžete sa dostať až k tak obrovským číslam.
Aj bežný smrteľník si však príde na svoje. Pri rake do €50 mesačne ste s rakebackom väčšinou nad 20% a ak ste schopní rakovať nad €4,000, prehupnete sa už k rakebacku cez 40% a pôjdete si zadarmo zahrať na U***et Open. Ako funguje rakeback a odmeny na U***et Rakeback odmeny za vernosť vám U***et vyplatí vždy po dosiahnutí určeného počtu bodov za hru o reálne peniaze. Body sa zbierajú vo štvrťročných cykloch, po ktorých sa postup vždy resetne a zbiera sa opäť od začiatku. Banzai, MTT a SNG turnaje V Banzai, MTT a SNG turnajoch vieme rakeback vypočítať jednoducho. Za každé €1 rake dostanete 100 bodov a približnú hodnotu rakeback odmien sa dozviete nižšie v článku.
Výzvy v cash games V cash games nedostávate body priamo za rake, ale za dokočenie rôznych výziev. Množstvo bodov závisí od konkrétnej výzvy, výšky blindov a typu hry, na ktorom ste ju splnili. Výzvy máte pred sebou vždy dve – väčšiu a menšiu: menšie výzvy sú predflopové úlohy, ako napr. “nechajte si rozdať 50 párov” väčšie výzvy sú poflopové úlohy, ako...

Celý článok => VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22176
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: VIP program na U***et – rakeback až do 60%

Odoslaťod Arakas 18 Nov 2016 21:35

Rakeback az 60%, tak to uz ano, to je vela, to sa mi paci. Akurat si dovolim tvrdit, ze neexistuje jediny clovek, ktory by na U***et rakoval 90 000 stvrtrocne, aby mal 60% rakeback. A co viac dovolujem si tvrdit, ze to momentalne na U***et nie je ani teoreticky mozne, teda nazov clanku je horsie zavadzanie ako ked Negreanu vychvaluje P****Stars. Budem velmi rad, ked mi toto moje tvrdenie ktokolvek vyvrati. Chapem, ze nadpis "pri rakovani 500 mesacne 8,5% rakeback", by neznel tak pekne, ale mali by ste si vyjasnit ci sa chcete aspon trochu hrat na objektivitu, alebo robit iba reklamu.
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: VIP program na U***et – rakeback až do 60%

Odoslaťod Nancya 19 Nov 2016 00:56

Vytiahol si z kontextu iba nadpis...v celom článku sú predsa všetky informácie, aj tie menej "lichotivé" časti.

Ako píšeš, pri turnajovej rake 500e mesačne je rakeback približne 8,5% a vieš to pravdepodobne aj vďaka tomuto článku... Máš pocit, že nepomohol zorientovať sa vo VIP programe U***et objektívne a zistiť, pri akej rake je RB cez VIP program v celkom peknej výške a kde je zase nízky?

Nadpis je nadpis a hneď prvé riadky ho predsa upratali... Je pravda, že na 60% sa dosiahne ťažko, ak, tak sa takí hráči budú dať pravdepodobne spočítať na ruke nešikovného drevorubača. Ten VIP program má ale okrem slabých miest aj miesta so zaujímavým rakebackom dosiahnuteľné SK CZ hráčmi. Napr. ten míľnik s balíčkom na U***et Open je zaujímavý a dosiahnuteľný.

V každom prípade ďakujem za spätnú väzbu a budem nadpisy voliť jemnejšie. Mrzí ma, ak si mal pocit, že bol neobjektívny. Nadpis som upravila, dúfam, že ti už príde prijateľnejší :)
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Odoslaťod Taur 19 Nov 2016 07:37

Nadpis článku musí upútať a motivovať čitateľov k precitaniu celého článku, takže musí byť do istej miery bombasticky. Podstatné je aby neklamal, čo sa nestalo.
Čo sa týka tých bodov vyššie méty sú nedosiahnuteľné aj preto že ich mobilsoft (android určite a asi aj Mac) nepodporuje multitabeling, takže hraním cg na jednom stole sa vysoko nedostanete. Nehovoriac o tom, že ak sa pustíte do turnaja ste odstavený od rakeovania na pár hodín.
Tiez v rôznych iných rebríčkoch nemáte šancu na vyššie priečky keď sa body získavajú aj za multitabeling a vy nemáte pc s novým win. Ich Pc soft prestal fungovať na xp pár mesiacov dozadu.
A priam absurdne vyznievajú potom nesplniteľné výzvy "Hraj na viacerých stoloch súčasne!", čiže cez takéto polená pod nohy sa k vyšším metam hráč nedostane. Je to len pre vyvolených so správnym operačným systémom. :-D
Takže ak chcete získať rake tých 60% tak sa náležite aj technicky pripravte.
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Odoslaťod soram 19 Nov 2016 14:23

Taur napísal:a vy nemáte pc s novým win


to ako myslíš minimálne 7 ročný win 7?
soram
 
Príspevky: 110
Založený: Aug 2014
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Odoslaťod Hicks 20 Nov 2016 11:23

Povazujem sa za rekreacneho hraca SNG, ale zacal som tu hrat CG kvoli ziskaniu listkov do CG. Teraz mam pocit ze v CG je ovela lahsie ziskat body ako v SNG a aj pocet hracov je tam ovela vacsi. SNG je tu len turbo a ja hravam len pomalsie turnaje. Co hrate na U***et Vy a preco?
Hicks
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Odoslaťod Hicks 20 Nov 2016 11:29

Taur napísal: Ich Pc soft prestal fungovať na xp pár mesiacov dozadu.
Skusal si spustat web klienta? Su tam dokonca 2 verzie (jedna nova Beta) na oboch by mal bezat multitabling...
Hicks
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Odoslaťod Hicks 01 Jan 2017 09:49

Ako tak pozeram spustil sa nam novy vernostny system, kedy planujete aktualizovat tento clanok?
Hicks
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Odoslaťod Nancya 01 Jan 2017 14:58

V najbližších dňoch :)
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: VIP program na U***et: rakeback 8 - 60%

Odoslaťod Nancya 09 Jan 2017 14:45

Myslela som, že článok budeme aktualizovať skôr, ale bolo ťažké dopátrať sa relevantných informácií

(Na webe U***et sú neplatné info o odmenách za výzvy. aj keď uvádza že sú to odmeny pre kvartál Jan-Mar, odmeny v tabuľke sú rovnaké ako pre kvartál Okt-Dec a reálne odmeny sú už iné. Aké sú sa nedalo zistiť ani z klienta, kde je momentálne bug a nezobrazuje tam počet bonus points získaných za dosiahnutie určitých úrovní.)

K reálnym odmenám za výzvy som sa už dopátrala, ale sú tam ešte určité nejasnosti, ktoré by som si chcela najprv ujasniť, aby som nepísala niečo zavádzajúce. Ale pracuje sa na tom, nezabudla som :)
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Ďalšia

Naspäť na Unibet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!