50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod spax 03 Jún 2009 09:20

Tak, jak jsem slíbil, tak taky plním.
Slíbené video jsem okomentoval a uploadnul.

Předtím, než se začnete dívat, bych vás chtěl upozornit na nějaké věci.

1) není to asi moc poučné (částečně)
2) je tam dost chyb, které jsem si uvědomil až při komentování - ale zase myslím, že je dobře, že jsem je objevil a příště si dám pozor.
3) Když se hraje bubble nebo o místo na bubble, tak DoNy hraju tím stylem, že pokud já nejsem ten, kdo je na bubble, nedělám žádné move a hraju většinou jen AA a KK.
4) Obecně nejsem moc vášnivý hráč DoNů, ale pár jsem jich již odehrál a zatím se mi daří (70% úspěšnost +/-)
5) Turnaj je odehrán na kamarádově accountu, já mám svůj blocked - musím jim zaslat ještě scan občanky a účet za elektřinu pro ověření adresy :D

6) Jak jsem již řekl, video jsem netočil za účelem Vás učit, jen vám přinést nějaké zajímavé poznatky, ukázat mou hru a hlavně vás i trochu zabavit, takže HF :-)

REUPLOAD:
Download 1
http://matejchmelo.cz/files/DoN_50_spax.rar
Download 2
http://bm555a.bay.livefilestore.com/y1pB7KcHTwel_UuilhwtSg2QbOAi2wEBimqP1LsJXLpVUMX0YmDN0H0tVPY7LpnL4yXon8kZ0kxnvl4sclf_PPe0xqSiXSyeS7B/DoN_50_spax.rar?download

PS. kritiku rád přijmu.
Naposledy upravil spax dňa 03 Jún 2009 11:10, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod keso26 03 Jún 2009 11:05

rad si to kuknem, len mi to z toho linku nejde stiahnut :) ..otvori sa mi prazdne okno prehliadaca a nic sa nedeje
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod spax 03 Jún 2009 11:08

keso26 napísal:rad si to kuknem, len mi to z toho linku nejde stiahnut :) ..otvori sa mi prazdne okno prehliadaca a nic sa nedeje

oh, to nevím, čím to je. mi to jede. každopádně dělám reupload. sec

REUPLOAD DONE
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod keso26 03 Jún 2009 11:12

spax napísal:
keso26 napísal:rad si to kuknem, len mi to z toho linku nejde stiahnut :) ..otvori sa mi prazdne okno prehliadaca a nic sa nedeje

oh, to nevím, čím to je. mi to jede. každopádně dělám reupload. sec

REUPLOAD DONE

oki, dik idem skusit

Edit : Vsetko v poriadku :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod keso26 03 Jún 2009 12:43

no mam to za sebou :) zopar mojich postrehov

4:00 AJs - insta fold, aj ked ta ruka vyzera lakavo a je to "len" za 15, nebudem completovat ani multiway, som OOP, je to ruka, ktora moze narobit casto problemy a setrim chips na chvilu ked ich budem potrebovat a ked ich budem vediet pouzit. Ty navyse aj ked si trafil, nechavas ruke volny priebeh a vtedy casto TP nebude multiway stacit ked sa to dostane az po SD. V tejto skorej faze hram len KK+ pripadne s late QQ+.

10:00 ATs - ..no to si tomu dal ;) ..kokos a tej truby jak som sa zlakol :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod spax 03 Jún 2009 12:55

keso26 napísal:no mam to za sebou :) zopar mojich postrehov

4:00 AJs - insta fold, aj ked ta ruka vyzera lakavo a je to "len" za 15, nebudem completovat ani multiway, som OOP, je to ruka, ktora moze narobit casto problemy a setrim chips na chvilu ked ich budem potrebovat a ked ich budem vediet pouzit. Ty navyse aj ked si trafil, nechavas ruke volny priebeh a vtedy casto TP nebude multiway stacit ked sa to dostane az po SD. V tejto skorej faze hram len KK+ pripadne s late QQ+.

10:00 ATs - ..no to si tomu dal ;) ..kokos a tej truby jak som sa zlakol :)


jop, to AJs, rikam to i v tom videu, ale aspon ponauceni do budoucna, kdyz mi to dojde az pri komentovani (lol). no a ATs, nemusim nic rikat, video to povedelo za me :D
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod ropman 08 Jún 2009 12:04

heh, teraz som odhral jeden 1$ DON a hralo sa tam viac tight ako v tvojom videu :D
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod j0jiii 08 Jún 2009 12:58

Dobre video aj som sa zasmial pekne :DD gj
Dufam ze sa este niekto v blizkej buducnosti najde a urobi taketo nejake video z SnGs :)
j0jiii
 
Príspevky: 126
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod MiskoKvo 09 Jún 2009 00:39

nehravam DONy ... su to blblosti podla mna ... kazi ti to pokrovy skill ... ak hrat DON tak satelity ...

ako sng hrac myslim ze pozicna hra je rovnaka a karty mozno sa hraju trochu tight ako normal sng ale skusim to niak skomentnut...

AJs katastrofalne zahrate zo SB... si mal jasny steal pretoze ti tam limpuju z late pozition a ukazuju 0 silu katastfora... tam bolo v potu tusim 150cipov dead money ... jasny pot raise ... po flope c-bet ... nasledne zahrat podla situacie ... jedine co by ta bilo by bolo A3 a a7 ... AQ AK vypadava pretoze MP3,CO,BTN ti predsa nebude limpovat AQ,AK v early ..

ATs tak to ti berem ze si priznal chybu ... to nemal byt ani limp bo hrat Flush drow OFP .. -EV....rovno fold
+betovat 150 do potu kde je 375 (davas typkovi 3:1 odds skoro) ... tu ti nefoldne nikdo nic... fodlovat J neprichadza do uvahy,foldovat flush drow neprichadza do uvahy ....str8 dravy duplom nefoldnu... hocijake eso proste nefoldne .... jedine co prinutis foldunut je mozno 72off ...co myslim typek foldne po tvojom raise utg..

K7off... pre boha ako kriste mozes so shortstackom foldnut bet 150+ ked pot je 500 ... 3,3:1odds ... jasny call ... a stop and go
po flope...


dalej si vyhral coinflip a tripl upol s AA ... keby nemas stastie tak ziadnych 50$ nevyhras... kedze idem kukat film nece sa mi kukat na tvoje staty ale tak typujem ze ziadny zazrak to na tych sng turnajoch neni ... mas hodne co zlepsovat ...


ps: viem ze DONy sa hraju trochu inak ale zaklady pokrove/sng su rovnake a ked ty foldujes 3,3:1 odds etc alebo ATs utg a tahas to do showdownu no neni ocom a tie ready no necham si to radsej preseba ...fakt mas sa vela co ucit.
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: 50$ Double or Nothing, P****Stars (Video)

Odoslaťod keso26 09 Jún 2009 01:41

MiskoKvo napísal:...

..dost dlho som nereagoval na Tvoje prispevky pretoze mi vzdy zneli dost povysenecky, ale po tom co si nedavno vyvadzal v yegonovom blogu a co pises teraz mi to uz neda. Vyzeras byt dost nafukany a trosku skromnosti by nezaskodilo. Trochu sa nad sebou zamysli imo. Neber to ako offence, chcel som len povedat, ze by nebolo od veci zmenit trochu vystupovanie.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Ďalšia

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!