Ako na Holdem Manager 2? (Filtre)

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Ako na Holdem Manager 2? (Filtre)

Odoslaťod admin 22 Mar 2013 22:08

Diskusia k videu: Ako na Holdem Manager 2? (Filtre)

Obsah videaObsahČas videaÚvod 00:01Basic Filters 02:44Holecards (Holdem) 03:44Holecards (Omaha) 04:55Board Textures 06:07Hand Values 07:18Filter By Actions 08:12Filter By Bet Size 09:50Advanced Filters 10:55Tournament Filters 12:20
%video% Video textom:Filtre Holdem Managera 2 - Úvod

Vítam vás pri sledovaní videa zo série návodov k Holdem Managerovi 2!Dnes sa bližšie pozrieme na filtre, ktoré sú skvelou pomôckou na zlepšenie práce s týmto softvérom. Na začiatok sa pozrieme na základné filtre v záložke Reports.Navrchu máme nastavenie obdobia Date range, kde môžeme jedným klikom vyfiltrovať tento alebo minulý rok, mesiac, dnešok, včerajšok, alebo iné obdobie, ktoré môžeme presne nastaviť. Okrem času môžeme filtrovanie obmedziť aj na niekoľko posledných rúk, hodín, dní alebo mesiacov od súčasnosti.Ďalšie filtre nájdete po kliku na More Filters vo vrchnej časti Holdem Managera.Ku všetkým položkám v menu si môžete klikom na modrý otáznik pustiť pomocné video v angličtine. Všetko si teraz prejdeme po slovensky, takže by ste ich nemali potrebovať, ale aspoň budete vedieť, že tam sú.Napravo hore môžete vidieť momentálne zapnuté filtre, pod ktorými je zoznam rýchlych filtrov. Môžete ich vyskúšať a spraviť si pomocou nich viacnásobné filtrovanie.Pridáme napríklad 3bet Light OOP. Môžete vidieť, že nastavenie filtrov v časti Relative Position a 3bet sa zmenilo

Celé video => Ako na Holdem Manager 2? (Filtre)
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ako na Holdem Manager 2? (Filtre)

Odoslaťod Brnky 23 Aug 2013 20:38

AHoj kde prosim ta najdem EV difference filter aby som mohol vidiet jeho graf diki.
Brnky
 
Príspevky: 10
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (Filtre)

Odoslaťod Stanley VII 23 Aug 2013 21:22

Neviem, či sa chápeme správne, ale ak chceš jednoducho vidieť, či si nad EV alebo pod EV, tak na to žiadne filtre nepotrebuješ. Stačí v grafe zapnúť zobrazovanie All-in EV.

holdem-manage-ev-line.jpg
holdem-manage-ev-line.jpg (129.52 ) Zobrazená 3215 krát


V obrázku som zabudol dokresliť šípku na ‘Save’ v Options, najprv bude treba zrejme nové nastavenie uložiť, takže po pridaní ‘Show All-in EV’ nezabudni Options uložiť :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ako na Holdem Manager 2? (Filtre)

Odoslaťod Brnky 24 Aug 2013 19:07

Ďakujem našiel som to.
Brnky
 
Príspevky: 10
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!