[VID] Full tilt 45-Man 24$

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

[VID] Full tilt 45-Man 24$

Odoslaťod oli.strs 15 Sep 2010 21:10

Caute, celkom ma zacali v poslednom case bavit 45 man turnaje a kedze viem ze je tu par ludi co maju za sebou 2K a viac takychto MTSnG tak ma napadlo ze urobim video svojej hry a mozno sa najde niekto kto mi pomoze a poradi kde som urobil chybu
Video som sa snazil urobit co najkratsie kedze viem ake je to casovo narocne pre druhych si to pozriet.
Podarilo sa mi to spravit na 25min co si myslim ze sa da aj pre tych casovo vytazenych :) je to az po HU
Je to v popopope a snazil som sa vyberat len tie zaujimave ruky, cele som to prechadzal 4 krat a zapisoval si ruky v poradi takze dost tam budem preskakovat nezaujimave alebo std. situacie popr. ak bola predomnou akcia
sorry za to hlasne klikanie mysou co bude pocut ale si myslim ze koly tomu to netreba robit nanovo 8-) a este pri convertovani mi zmyzla aj sipka mysky ale moc ju tam nepouzivam.

Takze vopred vdaka, a za ochotu mozem poslat cool mod, imo best na full tilt od tiltbusteru ktory ma stal 45$ ak bude niekto chciet ;)

http://rapidshare.com/files/419256853/45man.wmv

ma to len 17MB a 25min
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!