[VID] lolofon NL10 Party 4 stoly reupload

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: [VID] lolofon NL10 Party 4 stoly reupload

Odoslaťod matiapag 09 Nov 2010 17:06

no nejde mi to stiahnut, pise "download limit exceeded" a veruze som nestahoval nic este :) skus to dat dakde na ulozto.sk alebo co ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: [VID] lolofon NL10 Party 4 stoly reupload

Odoslaťod lolofon 09 Nov 2010 18:19

lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: [VID] lolofon NL10 Party 4 stoly reupload

Odoslaťod lolofon 09 Nov 2010 19:00

MJ: dakujem, ze si sa premohol a pozrel si to, nabuduce urobim co sa da s tou kvalitou =)

1.00 AJo 3bet vs utg open s vpip 14 mi nperide zrovna stastny

14 je PFR (obviously sample size sucks). Vs UTG open AJo na blindoch je top mojej folding range, obcas to 3betnem, kedze casto mam dost velku FE, lebo super vidi, ze jeho UTG open 3betujem z blindov, co je dost strong a dost casto pokracuje iba s KK+. Zacal som to robit, lebo to bolo v jednom videu na pokerstrategy, tusim Fongie sa ten coach vola. Neviem...

37.40 AQo turn raise je imo hlupost, turn karta priniesla vsetky draws a absolutne vsetko s cim ti callol cbet bude pokracovat aj na turne, iba by som calloval

Necbetoval som, aj ked ako si to spatne pozeram, tak som aj mohol, kedze mam overs + BFD a on pokial nehitol set, tak velmi casto foldne. Kedze som ale cbet missol, tak jeho betting range na turne je imo dost siroky.

44.20 AKs ruka mi pride dost nestastny ten push na turne proti niekomu kto ma wtsd 33 jednak mame len overs, moze tam mat QQ, JJ, TT, taktiez by som si nebol isty ci on uz mi tu bude schopny zahodit 77-99, fd´s uz urcite nie ktore maju voci nam slusnu equity

Sample je len 50 ruk (uznavam, ze to je tazke vidiet :D), takze wtsd este vypovednu hodnotu nebude mat. Trosku som tuto ruku rozobral a vyslo mi toto:
Open/calling range predpokladam nieco ako 77+, ATs+, AJo+, KQ, KJs. Na flope ma vola QQ-77, AhQh, AcQc, AhJh, AcJc, ATs, KhQh, KcQc, KhJh, KcJc. Kvoli tomu, ze board je naozaj dost draw-heavy predpokladajme, ze na turne betne celu tuto svoju range okrem TT, tie moze safely checknut behind a neocakavam, ze by sa trapil s balancovanim. Povedzme, ze na push foldne 77-99. Jeho bet/folding range ma teda 18 combos a bet/calling 32, ak dobre pocitam. Tj. fold equity mam 36%. Pot je 6,47 a ja raisujem o 6,16, ak zoberieme do uvahy rake, tak dajme tomu, ze potrebujem 50% FE+hand eq.. Cize hand equity mi staci okolo 14% a proti tamtej range mam 33%. Ak tie FDs foldne, tak to je -8 combos, cize je to instantne +EV.
(pocitam spravne???)

celkovo mi pride ze tvoje thin value bety su niekedy az prlis thin, skusal by som to asi viacej zuzovat na lepsie ruky, vsimni si ze vzdy ked si vo videu povedal ze ides skusat thin value betovovat tak si bol horsi...
dalej mi pride ze mas prilis tight sb opening range, a 3betovaci range z blindov...

Dakujem, pravdepodobne si vyriesil zahadu, preco mavam taky vysoky AF :) Co sa tyka otvarania zo SB, snazim sa byt tight, lebo nechcem hrat oop, ale mal by som sa asi castejsie sustredit na hraca na BB a rozsirovat range proti vhodnym superom.
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: [VID] lolofon NL10 Party 4 stoly reupload

Odoslaťod matiapag 09 Nov 2010 19:24

tak podla tych casov v tych komentoch vidim, ze je to pomerne dlhe videjko, cize pozriem ho az v priebehu tyzdna. ale dakujem za reupload, teraz to uz fachci ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!