NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod michael163 15 Jún 2010 19:31

okrem toho co tu uz bolo napisane by ma zaujimalo preco necallujes IP suited connectory? tusim 2 situacie tam boli take s tym 89s a TJs ktore by som ja urcite calloval.
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jún 2010 20:36

Aby som sa k tomu vyjadril este ja...
Rozmyslal som, ci to sem vobec dam. Ale hovorim si, ze nech dostanem poriadne, aby som sa konecne spamätal. Chcel som povodne napisat, ze kvoli comu takto hram atd. ale bol by to z mojej strany len obycajny alibizmus a mal by som sa tomu postavit celom.

Zda sa mi, ze na NL2 som hral 4x lepsie ako momentalne. Tak isto som venoval prilis pozornosti downswingu, ktory ale moze asi len za 30% mojich minusovych sessions. Ruky som si presiel aj ja, v podstate ciastocne suhlasim s kazdym komentom, pretoze aj ja by som hral tie ruky uplne inak. Najhorsie na tom je, ze cez session mi to vobec neprislo. A prave preto davam pauzu na neurcito, kym sa nevyriesia problemy v RL + skola. Myslim si, ze nebude mat zmysel aby som dovtedy hral...

Dufam, ze ked vsetko prejde, natocim dalsie video, kde vam dokazem, ze hram uplne inak ako tuto hrozu :)

Este raz dakujem vsetkym, co si nasli cas a hodili sem komenty. Za kazdu radu som velmi vdacny! :)

:gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Tlkot 15 Jún 2010 20:43

Bude sa mi pisat tazko, lebo neverim ze tu hru Chlpo myslis vazne, ale,...

Pokusy kradnut, pripadne nieco na flope trafit s kartami typu Q8o Q10o fpohode, aj ked na moj vkus pricasto.

K tomu AQ. Neviem ci si si uvedomil po tribete toho tretieho jednu vec. Za tebov bol short a on squeezoval najskor jeho a podla vsetkeho mal min AK. Vyprofiloval sa ako strasna fish tak neviem. Ale pokial ide o tu situaciu tak urcite fold pred flopom. A ked uz si zaspal tuto informaciu o ktorej som napisal vyssie a callol tak po trafeni Q na flope zahodit? Bol si rozospaty cize aj to sa rata a je to informacia ktora ta ospravedlnuje. Ale potom naco sa vyjadrovat ku hre vsak?

A o pokri viem viac ako polovica navstevnikov tohoto fora ako si tak citam jeho obsah.
Tlkot
 
Príspevky: 38
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/7 krát
Karma: -12

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod marjan556 15 Jún 2010 20:53

@Chlpo: Podla mna je strasne ten DS vidiet na tom ako hras. Weak-tight, MUBS paranoia, "aj tak ma suckoutne" syndrom etc. Daj pauzu ak to nevykryvas psychicky. Pripadne zlez o limit a daj si nejaku masstable session a vynic tam ale 5k hands s 20bb/100, to mi tiez obcas pomaha :)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Horsey7 15 Jún 2010 20:55

Chlpo ci hras alebo robis video, rozmyslaj o range superov v kazdom kroku hry, to je snad najdolezitejsie a rob si relevantne poznamky

ohladne komentov asi by som opakoval uz spomenute, ale casto som mal pocit, ze si nemal plan typu izoloval si fish s trashom, pricom sanca ze ju vyfoldujes z druheho paru je miziva, atd.

ak sa ti nehra v pohode, tak hraj az v pohode budes :) btw. nemyslim ze nl2 a nl10 sa nejak lisia urovnou hracov

tiez ak nemas pri hre pocit, ze kontrolujes svoje rozhodnutia, resp. ze majorita tvojich rozhodnuti je spravna, tak hraj na menej stoloch..kludne daj 1 a postupne pridavaj..mozno si si vypestoval nejaky multitablovaci autopilot a teraz sa nevies pohnut

v kazdom pripade cheer up a :gl:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod mr_kaktus 15 Jún 2010 20:57

inac chlpo odporucam precitat tu knihu small stakes NL holdem. neviem ci si ju uz cital ale je to vazne nuts. sice je to robene na NL200 ale ked si odmyslis niektore veci ktore na NL10 nebudu fungovat tak je to vazne brutalita. presiel som zatial asi tretinu - venovana stealovaniu a je to paradne vysvetlene a vazne uzitocne :) som zvedavy aka bude cast o value betovani :) a btw. ak by si mal chut zatial aspon studovat (teda cez tvoju pauzu) tak s tebou sharnem DC (free of charge ofc) ak by si chcel nejake videa :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod dzejkej 15 Jún 2010 23:54

Na TuKEho navrh som precistil posty ohladne Millerovej knihy, kde som zacal offtopicovat ja, za co sa ospravedlnujem. Taktiez su prec nekonstruktivne prispevky a reakcie na ne. Ponechane su tie, ktore sa vyjadruju k rukam z videa alebo vseobecnym radam k hre.

Verim, ze to vsetky zucastnene strany pochopia a citatelom sa bude v teme lahsie orientovat a lahsie sa z nej nieco poducia :).

:gl:

Za tento príspevok od dzejkej poďakovali :
TuKE
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Komedia 16 Jún 2010 17:37

Velká rada ktorá tu už zaznela - BR si mal presunuť na inú hernu už dávno ;) a vyriesilo by to tvoje problemy...vo videu boli week ťahy ktore urcite po pozretí videa kazdý zhodnoti tak, ze to je koli DS...
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Kominak 16 Jún 2010 19:11

pod na Pa***Poker, budeme ich spolu davat dole ;)
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod poldinhoo 16 Jún 2010 21:53

nic nepresuvaj..F****Tilt je No.1

edit:komedia- ako presun vyriesi jeho problemy??
Naposledy upravil poldinhoo dňa 16 Jún 2010 22:06, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!