[VID] NL100 coaching session

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

[VID] NL100 coaching session

Odoslaťod yegon 26 Apr 2011 22:38

nahravka coaching session, ktoru som dnes poskytol, mozno sa tam najde nieco zaujimave

- rozbor statistik v HEMe
- diskusia o hre proti flop raisom
- prejdenie vsetkych VPIP ruk z jednej session na vybratom stole


tu je link na video
http://video.dragun.sk/shadecoaching.wmv

tu su na stiahnutie vo videu pouzite filtre na konkretne situacie zvolene podla stats review
http://video.dragun.sk/shadefilters.zip


pripomienky su vitane

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 5:
Drobec37, nabokow, vlk25, WolfiKxx, Zajacekk
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: [VID] NL100 coaching session

Odoslaťod 3flash3 27 Apr 2011 00:44

Pekne video Yegon.. :good: .zatial som pozrel len cca prvych 45 min... nejde mi do hlavy ako ten "typek" moze hrat 34/29, lebo mi nepride ze by vedel hrat nejako dobre post flop
foldovat na tolko 3-betov, hlavne na 3bety od hracov(3bet 8-9) z BB foldovat AQ, Ajs, KQs a podobne...bez urazky ale wtf is that?
flatnut Aks na 3-bet z BB je v poho, ale potom foldnut na c-bet na flope 922...really?
o valuebetovani ani nehovorim...tolko penazi o ktore prichadza tymi checkmi behind...omg handa TT, check behind na river na tom boarde proti station co hra 90/0 :shock: sry ale to je na mna vela

Ospravedlnujem sa za moje mozno ostrejsie slova na stranu tohto hraca vo videu, ale podla mna je este vela veci na ktorych by mal pracovat...GL ;)

Yegon: dobre vysvetlovanie a aj praca s filtrami... :poklona:
PS: ked to dopozeram cele, tak sa este vyjadrim...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: [VID] NL100 coaching session

Odoslaťod yegon 27 Apr 2011 06:32

vsetky tie veci ktore tam vidis su skreslene prave tymi filtrami

on nehra 34/29 ale okolo 22/18 az 24/20

no a napriklad tie foldy na 3bety a nevaluebetovane rivery tak to som prave filtrami vybral konkretne take handy a ked si to pozries tak to bolo povedzme 30-50 takych ruk z ktorych sme zopar nasli ze fakt by sa zislo callnut/4betnut alebo valuebetnut river. Toto bolo zo vzorky 50k ruk, ver mi ze skoro kazdemu sa najde na takej vzorke dostatok takychto chyb a ked to prefiltrujes a vidis len tie tak to cloveku pripada ze nic ine nerobi len chyby :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: [VID] NL100 coaching session

Odoslaťod Horsey7 27 Apr 2011 09:52

vcera som stihol kuknut len asi 1/4 ale velmi dobre analyzy statov, tesim sa na rozbory ruk

@flash

nejde ti do hlavy, ze chalan, ktory sa chce zlepsit prostrednictvom coachingu ma leaky? seriously.. ja ich mam kopec a keby som nemal ziadne tak uz hram nl5k+
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: [VID] NL100 coaching session

Odoslaťod 3flash3 27 Apr 2011 11:39

yegon napísal:vsetky tie veci ktore tam vidis su skreslene prave tymi filtrami

on nehra 34/29 ale okolo 22/18 az 24/20

no a napriklad tie foldy na 3bety a nevaluebetovane rivery tak to som prave filtrami vybral konkretne take handy a ked si to pozries tak to bolo povedzme 30-50 takych ruk z ktorych sme zopar nasli ze fakt by sa zislo callnut/4betnut alebo valuebetnut river. Toto bolo zo vzorky 50k ruk, ver mi ze skoro kazdemu sa najde na takej vzorke dostatok takychto chyb a ked to prefiltrujes a vidis len tie tak to cloveku pripada ze nic ine nerobi len chyby :)


yop...chapem ze to vyzera horsie ako to je, ked je to vyfiltrovane...lebo je to vsetko pokope...ale aj tak mi tam pride vo vela spotoch ze su to banalne chyby, ci uz treba valuebetovat alebo checkovat, floatovat...atd...nehra NL10 ale NL100...kazdopadne je to jedno, to video neni o tom aby som tu rozoberal hru toho hraca...
Idem to dopozerat...fwiw Yegon good job ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: [VID] NL100 coaching session

Odoslaťod crank139 08 Okt 2014 15:00

Zdravím, pri sťahovaní to pýta prihlasovacie meno a heslo, je možné sa tam ešte nejako registrovať? dík
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0


Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!