[VID] NL20 Paliking, 4 stoly (lepsia kvalita)

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: [VID] NL20 Paliking, 4 stoly

Odoslaťod dzejkej 23 Aug 2010 12:27

Ked dokoncis nahravanie v Camtasii, tak je dolezite neodklepnut to okno s navrhol na resizovanie a vybrat tam "recording dimensions", aby to nezmensilo a dalo sa to citat.

Taktiez je vhodne naozaj hovorit, co a preco robis. Ak to nezvladas pri hre, tak kludne urob nieco ako som urobil ja s tucniakom v nasom NL200 videu - zoberies toto video, pustis to v nejakom playeri a budes pauzovat a rozoberat spoty - preco valuebetujes, aky davas range, atd, atd. Pomoze to Tebe samemu urovnat si myslienky a mozno aj hned prides na to, ze to nebolo dobre a taktiez to pomoze jednak najst divakoch chyby v Tvojej uvahe alebo pripadne ich v dobre zahranych spotoch nieco nauci.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: NL20 Paliking, 4 stoly

Odoslaťod Paliking 23 Aug 2010 14:18

TuKE napísal:
Paliking napísal:ide vam to stiahnut?

Bohužiaľ áno :)
Kvalita videa otras, komentár ešte horší, to video sa nedá seriózne pozerať, sry.

Edit: pre objasnenie, kvalitou myslím to rozlíšenie, ja poriadne nevidím ani veľkosť potu.
tým komentárom myslím, že nevysvetľuješ čo a prečo to robíš a čím si si nie si istý v tých daných spotoch, je to príliš vágne a také, že možno, asi, hádam, zahoď kamoš a tak.
Rád by som ti pomohol, ale video v tejto kvalite sa nedá seriózne pozerať.

Edit2: pri generovaní videa treba nastaviť, aby to generovalo v pôvodnej veľkosti, lebo tebe to zjavne resizelo na 640x480



jj mas pravdu
dost som s camtanasiou nevedel robit som to len stiahol a hned nahraval, potom ked som si to pozrel tak to rozlisenie bolo fakt zle, ale uz sa mi nechcelo zacat odznovu po dost dlhom case renderovania...

no idem to asi zmazat pre neuspech :-)
Paliking
 
Príspevky: 79
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

Re: [VID] NL20 Paliking, 4 stoly

Odoslaťod Paliking 23 Aug 2010 14:24

no nikde som nenasiel ako to vymazem, takze pre adminov : kludne vymazte celu temu, je to tu zbytocne
Paliking
 
Príspevky: 79
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

Re: [VID] NL20 Paliking, 4 stoly

Odoslaťod dzejkej 23 Aug 2010 14:32

Ak mas este ten camrec super z nahravania (taky ten velky subor, z ktoreho sa renderuje nieco normalne), tak ho skus v camtasii otvorit a pozri si, ake je tam rozlisenie. Ak je original, tak to znova vyrenderuj a nechaj povodne rozlisenie a inak skus spatne nastavit nahravacie rozmery.

Potom cez to nahraj dodatocnu zvukovu stopu ako som pisal a mas paradne video, ktore hned pomoze odhalit nejake problemy :).

Temu nie je potrebne mazat - nikdy nevies, kto si to pozrie a rozpise tie ruky. Ked to video prerenderujes, tak kludne sem hod novy link a pokracuje sa :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: [VID] NL20 Paliking, 4 stoly

Odoslaťod Paliking 25 Aug 2010 00:21

http://www.megaupload.com/?d=XZTR2AMF

ak by si to este chcel niekto pozriet tak tu je to uz v pozeratelnej forme v lepsom rozliseni.
Je to to iste s tym istym original komentom.

nahradil som aj link v povodnom poste
Naposledy upravil Paliking dňa 12 Feb 2011 16:13, celkovo upravené 1 krát.
Paliking
 
Príspevky: 79
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

Re: [VID] NL20 Paliking, 4 stoly (lepsia kvalita)

Odoslaťod lolofon 25 Aug 2010 14:10

Zdar,
tak som si to pozrel, tu je par postrehov, mozno Ti nieco z toho pomoze...

IMHO:

02:00 - 58s - PF by som aj tak 3betoval alebo foldol, ak callujeme, musime robit velmi vela moves postflop, aby ten PF call nebol -EV; check behind OTT, pochybujem, ze vyfoldujeme Kx a 99-QQ, takze turnovat nas midpair na bluff nema vyznam
03:10 - TT - flop cbet je dost close, myslim, ze nas tam kludne vola aj s 9x a gutshotmi, takze by sa to mozno dalo cbetnut, ale ak sa to precheckuje az po turn, tam uz musime value betovat
03:50 - AJo - foldujem PF, sme OOP a AJo nie je dobra ruka do mw potu; OTT by som asi znoval checkol, turn je blank a draws je tam dost malo (FD je celkom unlikely, kedze je tam aj J aj K)
09:00 - KTo @ SB - asi si sa sustredil na ten AI s AQo a to KTo sa pokojne dalo minimalne completnut, s fish si radi zahrame
16:40 - QQ - OTR by som betol menej, cca 1/2 potu max, aby si si bol isty, ze to zaplati s Jx, pripadne aj nejake KT/QT a v pripade pushu si menej stratil
17:50 - KK - OTR som znova za nejaky mensi bet
23:00 - QJs - PF skor coldcall ako 3b, mame slusnu equity, ktoru nemusime premrhat na bluff + button + na BB je fish
25:55 - 78o - otvoritelne z CO s tym nitom/tagom na btn
42:15 - QQ - 4b/call PF, je to sqz, takze tam bude mat sirsiu range
43:45 - AKo - cbet imo, mame overs na very dry boarde, ak check behind, tak na turne uz betovat

+ komentar naozaj nebol nic moc, akurat som sa dozvedel, ze sa so vsetkymi kamaratis, co sa Ti paci/nepaci a ake zvuky vydava Tvoja stolicka alebo co to bolo :lol2:

+ by som trosku popracoval na mindsete; spravne rozhodnutia > vysledok

:gl:
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!