[VID] SnG 3,20 Nl 6 max(TB)

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: [VID] SnG 3,20 Nl 6 max(TB)

Odoslaťod Pegasuss 02 Nov 2010 21:01

Haman :
9:00 pravda, poucil som sa
9:30 pravda, poucil som sa
10:35 pravda, opäť som sa mohol nabaliť ako pánko 8-)
11:50 pravda, bet privelky....
13:15 2 hraci za mnou a early game, hmm. Prilis velky risk si myslim. Vo vacsinou tych 60 stratim ...
14:15 pravda, poucenie ...
15:15 nebol to dobry raise, mal som prinutit ist all-in nejakym sposobom na dalsej karte ...
16:55 nie som si celkom isty ako si to myslel, asi ze si mam viac vsimat co je samozrejme vseobecne pravda, hlavne som si zacal oznacovat hracov co videm ako dost velky pokrok
17:50 doteraz som nevedel co je dost incredible ze ? :o) Ale priznam si :p dalsia skusenost navyse :) Z fisky rastiem na kapra
20:15 s tym co hram teraz a s tym ako som sa od poslednych ruk a ruk zlepsil by som to s A-8s necallol to je za prve. Za druhe ten raise po flope bol preto lebo rad mam kontrolu na raisovanim, check by bol jeho isty bet ktory ma moze prinutit zlozit, chcem si za co najmensi peniaz pozriet dalsiu cartu, all by som nedorovnal samozrejme :) Mozno po 3 pivkach :) Ale cely ten call bol blby pred F...
23:15 true
_______________________________________________
Bubble:
CO sa tyka
tak nedavaj 3xBB, ale len 2-2,5BB, 3BB je zbytocne vela ak planujes foldnut na 3bet allin.
to som sa uz naucil :)
* allin po flope na SB pri 4 hracoch s K4o na KJ9flushdraw flope vyska allinu 2x pot (kazde silnejsie K ti to zaplati)

Nad tymto sa musim tazko zamysliet !

Headsup:
* Si sa nerozlucil so superom v headsupe, si zavrel stol okamzite, ani si nepockal ci nieco napise.

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

fefe13 :
3:40 fold
9.00 poučený
9.40 true
10.40 yes commander
12.20 ty
15.10 bolo spominane, pravda

joco66:
1. Musim si premysliet s cim chcem limpovat, asi ostanem pri sconecotoroch(v pozicii), small setoch a pod ... samozrejme zalezi od toho v akej sme faze
2. zaujimave, dakujem
3. urcite ano
________________________________________________________________________

Chalani este raz dakujem za kazdy jedno slovo napisana pretoŽe každé mi veľmi pomohlo a naučil som sa od tohto video nespočetné množstvo faktov, momentálne mám 60 € zo svojich počiatočných 20 € čo samozrejme nič neznamená, baví ma to a určite sa môžete určite v blízkej dobe na moje ďalšie sng video.
p.s. špeciálna vďaka užívateľovi matiapag za diskusie na skype

:D :fish: :D
Pegasuss
 
Príspevky: 41
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!