[VID] sng turbo 3,50 full ring

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

[VID] sng turbo 3,50 full ring

Odoslaťod 1886er 13 Júl 2012 08:58

ahojte
natočil som komentované live video 6 stolov- sng turbo 3,50 full ring na P****Stars
(sú tam 2 polminútové bloky, kedy mi vypadlo nahrávanie zvuku, ale inak je to relatívne OK)

video som točil za účelom zlepšenia mojej hry, teda toto nieje žiadne coaching video (tie budú možno neskôr :D )


http://uloz.to/xk2kGsW/sng-3-5-turbo-live-wmv

veľkosť: 140 MB

diki za pozretie a ak by sa našiel niekto, kto by mi hodil aj nejaký koment na moju hru, budem veľmi rád ;)
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: [VID] sng turbo 3,50 full ring

Odoslaťod A_Rimmer 14 Júl 2012 19:39

Tak som to pozrel. Musim povedat, ze v tej push/fold faze hras celkom dobre, podobne ako ja :D . Vela chyb som tam nevidel. Par postrehov ale samozrejme dam, aby si mal nejaky feedback. Hram KO, ktore ty tak strasne nemas rad, tak z klasickych sitiek som uz trosku vysiel, ale snad tam nie je tolko rozdielov. Ak som napisal nejake blbosti, tak ma hadam niekto opravi alebo doplni.

Tu je to, stoly som oznacil od lava-hore do prava-dole S1-S6:

S2 5:30 - 66 na tomto leveli este mozes setminovat.
S5 5:59 - To AT z BB by som ja osobne neraisoval, nerad nafukujem pot OOP s takouto rukou, nefoldne ti to skoro nikdy a zle sa to hra potom post-flop.
S3 6:50 - 99 na bet 20 do potu 80 by som nefoldol, tu desinu ma malo kedy, on betuje s hocicim, kedze vsetci checkli, zahodil si lepsiu ruku zrejme. Btw. par devin na tomto flope je nic? :D
S6 8:00 - Tie AA zahrate OK samozrejme. Ale hovoris, ze nedostavas nikdy akciu ak raisujes z UTG. To treba vyuzit hlavne v neskorsich fazach (4-6 ludi), z UTG mozes otvarat niekedy aj sirsie ako z MP, ludia na mikrach sa boja UTG raisov.
S1 9:50 - Tie 99 proti takej rybe asi OK call. Ten push na turne nikdy neznamena silu, valuebetoval by asi menej keby to mal.
S6 10:00 - A6 uz sa dalo stealovat z CO.
S2 10:34 - AJ z HJ na 25/50 fold v unopened?
S2 15:22 - AQ za 13 BB mozes v klude rovno pushnut (raise-foldovat to uz nemozes), 13BB nie je ziadny velky stack, neskor v pohode pushujes AK za 14BB. Ja za 12-13BB pushujem napr. aj KJ,KQ,A8 apod. z BTNu, BvB aj sirsie.
S6 16:06 - Ten bet s 28s by som ani neskusal, uz vobec nie takym sizingom.
S3 23:22 - To A5 z UTG sa uz da poslat, mas este poslednu FE, tam by som bral aj jemne EV- push.
S1 24:28 - AJ UTG by som poslal, ale je to take tesne, da sa mozno aj foldnut este.
S1 25:36 - Q4 zahrate zvlastne, ale vyslo to. Ja taketo veci nerobim, ale povedzme. :)
S1 27:04 - 66 by som urcite stealoval, mas pekny stack, navyse BB sittingout.
S1 28:26 - 9Ts z BTN sa tiez da stealovat, vzhladom na vase stacky.
S1 32:15 - A7 zase by som zase kradol, ale ja rad kradnem casto, mozno az prilis. ;)
S2 32:38 - To T9 by som neposlal, on ma najmenej chipov, musi hrat, slaba FE.
S2 33:00 - JQ push, resp. non-allin allin.

Q5s - dobry spot na steal, kvoli tomu shortovi na UTG, ja by som raisoval blizko k ATC. Ten vypocet, ze potrebujes 32% je zbytocny a zly (potrebujes o dost viac), je to bublina, dostudovat ICM a bubble factor. ;)
22 - za 8 BB sa daju dat non-allin opat, ten BB nie zas az taky short, aby v tejto hande musel vypadnut alebo ta callovat. Nebol by som z toho moc happy, ale dal by som to, stale mas dost FE a pocketpar aj callnuty bude mat 50%. Prilis skoro uz cakas ze vypadne, mohol sa zdablovat a mal by si velky problem, nakoniec si to aj tak uluckoval na T6o...
48o - by som neposlal, je to nejdna z najhorsich ruk, je to 10BB deep, predtym si pushoval velmi wide, takze aj FE klesa, ja by som to foldol.

PS: Nauc sa rozdiel medzi raisom a betom a "blind" tiez trosku trhal usi. :)

:gl:

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
1886er
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: [VID] sng turbo 3,50 full ring

Odoslaťod kubo251 14 Júl 2012 23:09

8:00 tie AA pokial su na stole slabi hraci mozes otvarat kludne viac podla toho kolko tam mas fishiek na 3.5 som to bezne otvaral na 150-180 a o akciu som nemal nudzu
9:50 99 ja sa vyhybam takym marginalnym spotom v early faze ked neviem presne na com som, i ked to mohlo byt dobre zahrate no neviem
25:00 Q4 imo zbytocne riskovanie proti random fishke, praveze take slabe Ax tam takyto hraci radi limpuju
37:20 Q5s by som rovno poslal nech tam neskusaju dake restealy
38:50 Q7o push
inak suhlas s rimmerom

skus si vyfiltrovat erly fazu /20,/30,/50 a posti ako si natom s bb/100
pri blindoch 100/200 staci otvarat na 2bb

Za tento príspevok od kubo251 poďakovali :
1886er
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: [VID] sng turbo 3,50 full ring

Odoslaťod 1886er 15 Júl 2012 10:05

ďakujem obom za odpovede, vidno že sa vyznáte :poklona:

A_Rimmer:
doteraz som setminoval s malými pármi, zdalo sa mi že na tom nie som v pluse v chipoch, tak som (v čase tohto videa) s tým prestal, ale v posledných turnajoch už som zase setminoval. mne sa to moc nepáči, lebo je to strašne čitateľné, ale na druhej strane taký trafený setík vždy poteší
S3 6:50 - možno som to prehnal s tým "nič":) ale v 4way limpovanom pote si hovorím, že kludne tam niekto mohol trafiť set, aj T je možné a vtedy už len 2 outujem. ale za tých 20 chipov som to zrejme mohol callovať a možno by som šiel lacno do showdownu

"blajnd" ? ;)


kubo:

Obrázok


je to posledných ~1100 sngs, snáď bude taká vzorka stačiť. asi by som tam nemal mať toľko červených čísel však
tie velké páry tiež zvyknem takto overraisovať preflop, ale nikdy som to nerobil keď som otaváral. dobrý nápad :)
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: [VID] sng turbo 3,50 full ring

Odoslaťod Danno 15 Júl 2012 11:11

V pociatocnej a strednej fazy turnaja niekedy az zbytocne vyhodene chipy. Na bubline je uz hra v push-fold faze takze vacsi raise nema taku potencionalnu silu ako push. Vsimol som si ze az do hands up-u sa skoro tvoja range nemeni v zavistlosti na pocet hracov, pozicie a vysku blindov.

Za tento príspevok od Danno poďakovali :
1886er
Danno
 
Príspevky: 1
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: [VID] sng turbo 3,50 full ring

Odoslaťod kubo251 15 Júl 2012 11:12

skus hrat viac ABC pri /30, /20 a vyhybat sa marginalnym spotom, AK ne3betuj proti neznamemu hracovi ale callni pf a na flope fit/fold
ak mas wizard odohraj session a potom vsetky komplet handy si pomocou neho zanalyzuj a budes vidiet kde mas viac stealovat kde zasa menej a toto opakuj do nekonecna :)

Za tento príspevok od kubo251 poďakovali :
1886er
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: [VID] sng turbo 3,50 full ring

Odoslaťod 1886er 15 Júl 2012 23:27

Danno napísal:V pociatocnej a strednej fazy turnaja niekedy az zbytocne vyhodene chipy. Na bubline je uz hra v push-fold faze takze vacsi raise nema taku potencionalnu silu ako push. Vsimol som si ze az do hands up-u sa skoro tvoja range nemeni v zavistlosti na pocet hracov, pozicie a vysku blindov.


jj máš pravdu, niekedy si až moc verím, že môžem zobrať hociaký pot aký chcem a potom to odspewujem ako obyčajný spewtard. začnem si za to dávať facky
tiež tie c-bety s airom by som si mohol vyberať trochu pečlivejšie

Vsimol som si ze az do hands up-u sa skoro tvoja range nemeni v zavistlosti na pocet hracov, pozicie a vysku blindov.
snažím sa upravovať svoju range v každej ruke podľa aktivity/pasivity kolegov, ale uznávam, že v tom mám ešte medzery
a diky, že tvoj prvý post na pokerportali je práve v mojej téme :)



kubo251 napísal:skus hrat viac ABC pri /30, /20 a vyhybat sa marginalnym spotom, AK ne3betuj proti neznamemu hracovi ale callni pf a na flope fit/fold
ak mas wizard odohraj session a potom vsetky komplet handy si pomocou neho zanalyzuj a budes vidiet kde mas viac stealovat kde zasa menej a toto opakuj do nekonecna :)


:good: thanks
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15


Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!