VIDEO [CG] 6max NL 10 - 3 tables

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

VIDEO [CG] 6max NL 10 - 3 tables

Odoslaťod Brejcinho 15 Aug 2014 01:11

Ahojte,

hral som dnes poslednu session pred 2 tyzdnovou pauzou, tak reku ze to natocim...Natocil som, par zaujimavych spotov tam je, takze si to pozrite a za kazdy feedback budem velmi rad...

PS - ospravedlnujem sa za velkost videa :fish:

:gl: & grindu zdar :evil:

http://uloz.to/xoJgQmbc/brejcinho-nl10-3-stoly-rar

Heslo - pokerportal
Naposledy upravil Brejcinho dňa 09 Sep 2014 14:52, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: [CG] 6max NL 10 - 3 tables

Odoslaťod SATAN 16 Aug 2014 19:03

kukel sem 15min teho videa (mam nejake poznamky, postrehy a rady) este kuknu ten zbytek ked bude cas a napisu ti feedback, ale co sem videl tak v pohodicke na par detailu, myslim ze si omoc lepsi jak ja na nl10 :good:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: [CG] 6max NL 10 - 3 tables

Odoslaťod Brejcinho 17 Aug 2014 21:59

Diky moc, velmi si to cenim :dzejkej:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: [CG] 6max NL 10 - 3 tables

Odoslaťod SATAN 17 Aug 2014 22:42

Brejcinho napísal:Diky moc, velmi si to cenim :dzejkej:

uz sem kukal 30min, nevim ci bude cas dokukat to cele, mam hodne veci na robote ale mam spisane veci co by sem ti rad ukazal, nevim ci to mat sem do blogu alebo na skype, povedz si sam
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: [CG] 6max NL 10 - 3 tables

Odoslaťod Brejcinho 17 Aug 2014 23:32

No ja idem na dovolenku teraz...ked sa vratim ti napisem a dohodneme sa...myslim ze to bude lepsie cez skype, usetri to cas a pripadne aj z toho mozem spravit nejaky zaznam a tiez to tu hodit..
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: [CG] 6max NL 10 - 3 tables

Odoslaťod SATAN 17 Aug 2014 23:49

Brejcinho napísal:No ja idem na dovolenku teraz...ked sa vratim ti napisem a dohodneme sa...myslim ze to bude lepsie cez skype, usetri to cas a pripadne aj z toho mozem spravit nejaky zaznam a tiez to tu hodit..

okej mam to ulozene co som si poznacil potom napis
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: [CG] 6max NL 10 - 3 tables

Odoslaťod Brejcinho 09 Sep 2014 14:51

Satanove poznamky comming soon ;)
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: VIDEO [CG] 6max NL 10 - 3 tables

Odoslaťod Brejcinho 18 Sep 2014 00:18

Takze tu su slubene pripomienky od SATANA :
Spoiler:
10:00 1stol 85s, isiel by som donk (necakam ze CO bude bluffovat do 2 hracou a moze prijist kopa zlych turnou co zabije akciu znasej strany
+ necakam ze ti niekto na NL10 foldne FD,Kx,8x,TT+ mozno aj Ax na donk, a este nanho nemas vlatne ani ready ci bude CBtovat alebo nie takze
donk sa mi zda OK

15:00 3srol KQs, call pre sa mi paci ktoli tomu ze ked shovne tak mame tazky spot a nechcelo by sa mi to moc callovat, takze call pre, call flop,
bet 3/4 turn a shove river, takato ryba ti nefoldne slabsieho Kx QQ JJ Tx nikdy a sem tam uvidis call od horsieho, vsetky handy ktore ta porazaju
by hral inak a betoval aj turn

15:00 2stol 79s, steal v pohode, bet flop, bet turn, x river, nemame SV, mame equity na flush, sme IP a on aj ked ti Qx neuveri na flope
tak myslim ze na turn bet bude dost foldovat + mozes hitnut 9 alebo 7 a kludne to ocekovat na SD

20:00 2stol A8o, toto by som osobne izoloval, mas Ax (co je super mega silna ruka proti niekomu kto limpuje a hra 95/0)+ nechcem do hry BB
a hrat OOP vs 2, takto v HU ho mozes lahko vybluffovat pokial netrafis

20:30 3stol ATs, to by som 3btoval, zasa s toho isteho dovodu ako v predoslej hande, nechcem do hry BB a hrat OOP vs 2, BT stealing range je siroga
a s ATs sme dost krat lepsi a netreba mu davat moznost zrealizovvat equity na nejaku blbost co drzi na ruke + budes mat iniciativu a v HU ho lahko
vytlacis s potu aj ked netravis
(na flope si mal dobru myslenku s x/r a potom si to callol, mne sa paci x/r, mas combo draws nechces tam zasa BB a BT mozes vyfoldovat
s lepsich ruk ako mas ty + ked ta callne a ty hitnes tak ho mas celeho)


24:00 1stol 77, ja by som na nl10 nevymyslal a tiez by som foldol na rais a pockal si na lepsi spot, zbytecne sa levelovat alebo hrat
bez readu na slepo, zbytecne si clovek zvysuje variance a dostava sa do tazkych spotou ktore nevie reisit, takze fold je super

27:00 3stol QJs, neviem ci tu neni lepsie ist call a dostat do hry rybu na BB, tie predoslo situacie co sim ti pisal izo rais alebo 3b tak
boly ine situacie jedna bol limp a nechceme pustat ryby 95/0 zalacno na flop ked mame Ax a druha na BB a BT su regovia proti ktorym nechceme
hrat OOP ale tu mas 2 solid ryby takze mne sa paci call preflop, ale inak ako si to zahral sa mi pacilo aj sizing na flope (este by si mi mohol
napisat na akych turnoch by si daval 2 barrel)

28:00 3stol QTo, ten rais sa mi nepacil, podla mna si to mal foldnut a jebat nanho, bluffovat rybu bez equity mi dojde ako vyhadzovanie $$,
ale pokial chces raisovat donky od ryb tak is tam daj staty ako casto donkuje a ako folduje na rais potom :) ale je to zbytocne


Ak mate este niekto nieco, kludne piste :dzejkej:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5


Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!