Video PS NL200 6max

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: Video PS NL200 6max

Odoslaťod Horsey7 26 Mar 2010 12:28

neviem ako casto 2nd/3rd barreluju regovia OOP na tychto limitoch s air, ale v konkretnej situacii ked hero dost 3betoval, tak som len cakal kedy ho UTG 29/25 guy 4betne

ak by to mal byt na tom stole prvy 3bet, tak je to obv. lepsia volba
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Video PS NL200 6max

Odoslaťod eraserSK 06 Apr 2010 19:01

Ahoj YEGON, pozrel som si cele tvoje videjko a mam par otazok, mozno su velmi fishy ale aj "my" zaciatocnici sme ludia :)

ked si klikol na hraca to vdaka akemu programu sa ti ukazala taka pekna tabulka?

a v strede stolu som sa par krat pomylil mal si tam daku hodnotu v dolaroch $ a dvecisla lomene napr 21/18 to co bolo? nebol to POT a neviem co to je aj dake karticky male tam boli...dakujeem za vysvetlenie


inac velmi pekne hranee :) zarobil si za hodinu co "priemerny slovak" za mesiac :poklona:
mohlo by sa ti aj na turnajoch viac darit aby si troska slovensko reprezentoval..bo dako mame iba daga palovica co sledujem svet vs SK
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Video PS NL200 6max

Odoslaťod Chlpo1989 06 Apr 2010 19:19

Aj ked nie som Yegon a nikto iny sa nechyta, tak skusim ja :)

eraserSK napísal:ked si klikol na hraca to vdaka akemu programu sa ti ukazala taka pekna tabulka?

Bud je to Holdem Manager alebo Poker Tracker. Yegon ma Holdem Manager.

eraserSK napísal:mal si tam daku hodnotu v dolaroch $ a dve cisla lomene napr 21/18 to co bolo?

Je to to iste ako su stats pri hracoch, len to plati pre cely stol a je to priemer tych hlavnych statistik od kazdeho hraca - VPIP/PFR/ priemerny pot.

Dufam, ze sa nemylim :)

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali :
eraserSK
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!