Zeltzn NL50 live session

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: Zeltzn NL50 live session

Odoslaťod tucniak 21 Aug 2013 09:13

sry, ty nemas nikdy cas, akurat prides a napises ako to hra kazdy na**** a thats it
asi keby som sa citil ze viem v tomto poradit, tak napisem a poradim, vid moje ostatne prispevky :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltzn NL50 live session

Odoslaťod 3flash3 21 Aug 2013 09:26

Yep, máš pravdu, nemám čas. Ani na toto bezvýznamné spamovanie témy o inom. Peace out
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Zeltzn NL50 live session

Odoslaťod haman 21 Aug 2013 14:52

spisal som, co ma zaujalo vo videu, hned ako si ho vydal, ale cakal som, kym sa vyjadria kompetentnejsi:

general comment: nevysvetlil si staty v HUDe. skoda. dalo by sa lepsie reagovat.

2:15 J9s 3bet vs halfstacker - ja nezvyknem 3betovat light male stacky. vychadza ti to?

2:40 54s openfold z CO - toto moze byt OK, lebo na btn je ryba, ktorej calling range ta poraza, ale zas nejake boardy mozes blufnut. hmmz.

3:30 QKo utg na JTx rainbow . Si vravel, ze zaujimavy spot na x/call. Rozpis to pls, co by si robil na turne a rivri? Uz si nepamatam, ale mal ten super vysoky stab? ked ti reraisne x/raise , stackujes sa?

4:00 66 fold SB - o squeeze si neuvazoval? ja 3betujem male pockety z blindov vs steal a tu mas dokonca sqz spot.

8:28 BvB BB K4s call 2,5x - nie 3bet? hovoris steal ma 55%, aky range tam 3betujes? snazis sa hrat postflop poker v pozicii, ale moc ti to nejde aspon podla videa. Pozeras si pred akciou, ako stealuje wide aj zo SB? u niektorych je to velky rozdiel ci stealuju IP or OOP

9:10 BvB BB A8o call 3x na Qhigh velky cbet fold - rovnaky comment zhruba ako v predoslej ruke. preco nepozres ako casto otvara zo SB?

16:00 si si pisal poznamku, ze "vs missed cbet stab" - staci pisat "stab", je jasne, ze je to vs. missed cbet

17:30 99 BB set na Khigh drawy donk na raise iba call OOP ?!!??! :shock: turn x/call vs str8 unpossible a check fullhouse river?

20:50 98s CO 3bet - pozrel si si notes az po flope BAD, mal si pozriet pred akciou. citat z videa: "OK, 3betli sme ho, co vieme o nom?" a pozrel si notes :-D

20:50 98s CO ta ista ruka 3bet a cbet 4,50 do 8.50 na ultra suchom, daval by si tolko aj s AA? Ja by som tam isiel menej, ci s AA by si dal menej a s blufom viac (lebo chces ziskat fold) ?

24:18 33 openfold CO (tu asi nesedi timestamp, neviem tu ruku najst, ale urcite som videl, ze si niekde openfoldol 33 z CO)

26:40 66 MP fold vs utg limp ?!?!?! - toto je weird spot, posledne to hravam tak, ze overlimpnem. ked niekto izoluje, utg vacsinou callne a ty tiez na set.

38:40 hovoris, ze ste nie 5way ale ste 5max (aj preto som aj nechapal nazvy postnutych ruk) :crazy:

42:50 BvB SB A5o openfold ??? s cim chces stealovat BvB ked nie s Ahigh? podla statov si nemyslim, ze BB hrac nejak vela defenduje.

47:30 hero call top par bez kickra za 2/3 donk - callnes a potom riesis co beatujes - pred callom by som sa pozrel na WTSD stat a river aggresivitu a rozobrat si, co beatujes.

zavidim ti, ze hras NL50! prajem good decisions ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zeltzn NL50 live session

Odoslaťod Zeltzn 21 Aug 2013 17:31

Sorry za ten HUD, fakt som to dojebabral.

haman napísal: 2:15 J9s 3bet vs halfstacker - ja nezvyknem 3betovat light male stacky. vychadza ti to?

vacsina tychto shortov na NL50 ma neuveritelny steal z LP a mal ft3b 85%

haman napísal: 2:40 54s openfold z CO - toto moze byt OK, lebo na btn je ryba, ktorej calling range ta poraza, ale zas nejake boardy mozes blufnut. hmmz.

BU bol 28/21/8 s 3betom 16.1% CO/BU, preto som foldol.

haman napísal: 3:30 QKo utg na JTx rainbow . Si vravel, ze zaujimavy spot na x/call. Rozpis to pls, co by si robil na turne a rivri? Uz si nepamatam, ale mal ten super vysoky stab? ked ti reraisne x/raise , stackujes sa?

snazil som sa rozmyslat nahlas :D ten x-c je hlupost imo. ak by som vedel, ze je viac loose preflop a bude one and done v tomto spote, a otoci vsetky pps na bluff, tak vtedy by to bolo okish. Inak to nie je dobré asi. mohol by som x-c x-x stabovat river. Viem si predstaviť, že x-c F a donk T napríklad na J, keďže my máme vo svojej range JTs-AJs. Ale naša percieved range na UTG je strong, tak x-c na takom boarde sa mi nepáči. To by musel fakt všetko stabovať.

haman napísal: 4:00 66 fold SB - o squeeze si neuvazoval? ja 3betujem male pockety z blindov vs steal a tu mas dokonca sqz spot.

jj, squeeze je tiež option. dalo sa to v pohode squeeznuť, neviem prečo to nezvážil.

haman napísal: 8:28 BvB BB K4s call 2,5x - nie 3bet? hovoris steal ma 55%, aky range tam 3betujes? snazis sa hrat postflop poker v pozicii, ale moc ti to nejde aspon podla videa. Pozeras si pred akciou, ako stealuje wide aj zo SB? u niektorych je to velky rozdiel ci stealuju IP or OOP

opat missplay preflop. aj ked sa pozeram na moju 40% defending range proti 2.5x openu, v calling range nie je K4s, cize to mal byt easy 3bet. mam steal pop-up, myslim, ze par akcii pred touto rukou som videl ten steal, lebo som si bol isty, ze stealuje wide (nepamatam si :D)

haman napísal: 9:10 BvB BB A8o call 3x na Qhigh velky cbet fold - rovnaky comment zhruba ako v predoslej ruke. preco nepozres ako casto otvara zo SB?

9:26 tam mam otvoreny cely pop-up. A8o je std defend, este aj A7o vs BvB. Ja som aj pisal svoju BvB defending range a nemam ju este uplne v hlave, ale zaklad ako-tak viem a zvysok su uz len adjustments za pochodu.

haman napísal: 16:00 si si pisal poznamku, ze "vs missed cbet stab" - staci pisat "stab", je jasne, ze je to vs. missed cbet

good point

haman napísal: 17:30 99 BB set na Khigh drawy donk na raise iba call OOP ?!!??! :shock: turn x/call vs str8 unpossible a check fullhouse river?

Zakecal som sa v jednom spote a vobec som si nepamatal aka bola akcia, nemal som ani potuchy kto bol pfr :D vo videu som to aj nasledne spomenul, ze som bol lost

haman napísal: 20:50 98s CO 3bet - pozrel si si notes az po flope BAD, mal si pozriet pred akciou. citat z videa: "OK, 3betli sme ho, co vieme o nom?" a pozrel si notes :-D

ja tu 98s 3betujem defaultne, nemam dovod stale otvarat notes potom.

haman napísal: 20:50 98s CO ta ista ruka 3bet a cbet 4,50 do 8.50 na ultra suchom, daval by si tolko aj s AA? Ja by som tam isiel menej, ci s AA by si dal menej a s blufom viac (lebo chces ziskat fold) ?

Este menej by si isiel? Moze to byt dobry napad underbetnut flop na separaciu range, ak by si vedel, ze by tam x-raisol overpairs a ak by callol tak by si bombol turn aj river, popripade by si ten river rovno overbetol.

haman napísal: 24:18 33 openfold CO (tu asi nesedi timestamp, neviem tu ruku najst, ale urcite som videl, ze si niekde openfoldol 33 z CO)

ano, 33 nepatri do mojej CO opening range. Ak by boli nitty hraci za mnou, potom by som to otvoril. BB bol 37/25/12 hyperaggrofishshort /lol/

haman napísal: 26:40 66 MP fold vs utg limp ?!?!?! - toto je weird spot, posledne to hravam tak, ze overlimpnem. ked niekto izoluje, utg vacsinou callne a ty tiez na set.

tieto male pocketpairs sa dost zle hraju v multiway potoch s iniciativou. na BB je fish. UTG je fish.
1. Moze nastat situacia, ze reg ma 3betne, lebo sa izolujem wide.
2. Moze squeeznut jeden z regov
3. Otvorim, dostanem aspoň 1 call od regov a obe fishky overcallnu, lebo sú fishky a hráš 4way pot s 66 s iniciatívou, na ktorom budeš často checkovať a x-foldovať. 66 je imo na hrane medzi foldom a isoraisom, no určite by som neoverlimpoval

haman napísal: 38:40 hovoris, ze ste nie 5way ale ste 5max (aj preto som aj nechapal nazvy postnutych ruk) :crazy:

niekedy sa stane, že sa ten stôl rozpadne no :D

haman napísal: 42:50 BvB SB A5o openfold ??? s cim chces stealovat BvB ked nie s Ahigh? podla statov si nemyslim, ze BB hrac nejak vela defenduje.

imo som to pekne vysvetlil vo videu. Sudden to uz velakrat vysvetloval na fore. Zla playabilita posftlop a vacsinou si dominovany od ostatnych Ax

haman napísal: 47:30 hero call top par bez kickra za 2/3 donk - callnes a potom riesis co beatujes - pred callom by som sa pozrel na WTSD stat a river aggresivitu a rozobrat si, co beatujes.

ťažko povedať, ci ten stat bude mať na vzorke 232 hands nejakú výpovednú hodnotu. Každopádne veľmi zlý call odomňa. Neviem si predstaviť, či tam vôbec valuebetuje AT.

haman napísal:zavidim ti, ze hras NL50! prajem good decisions ;)

haha diki :) ked som sa tam ja dostal, tak aj ty mas na to, aby si sa tam dostal ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltzn NL50 live se, ssion

Odoslaťod matiapag 22 Aug 2013 09:18

K tym parom co tu haman pise - podla mna neni dobre ani fold 66 vs limp z UTG ani fold 33 z co (v tomto danom pripade ak je na blinde short aggro fish tak moze byt, na druhej strane ak je ozaj whale a ma 20BB, tak easy stackoff u mna).

33 na co pokial necakas neviem kolko 3betov tak to nevidim moc potom zmysel, imo budes vacsinu casu IP s iniciativou, mozes vyuzit plny potencial tej ruky. A zas 66 je o dost silnejsia ruka, to uz sem-tam mozes trafit aj overpar, alebo overpar+sd, alebo 2nd pair+SD (pointa=mozes valuebetovat aj ked neflopnes set). Limp sa mi nepaci velmi, hlavne ak mas regov nalavo, ti ta potom znicia a ich israise bude pre nich ovela viac +EV ako pre teba limp/call.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!