Exkluzívne PokerPortal turnaje o Xbox One a Playstation 4 s hrami + $400 aj v marci

Diskusia k herni Wi****m hill Poker

Re: Exkluzívne PokerPortal turnaje o Xbox One a Playstation 4 s

Odoslaťod nrbanz 18 Mar 2015 10:37

dabosss111 napísal:..... Co mám robit, aby som to dostal?

no asi sa dať preoperovať na ženu ....... :lol2: :lol2: :lol2:
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20

Re: Exkluzívne PokerPortal turnaje o Xbox One a Playstation 4 s

Odoslaťod vlade 24 Mar 2015 20:24

dabosss111 napísal:Vyhral som PS4. Co mám robit, aby som to dostal?


Poslal som prave info na emailovu adresu ktoru nam dnes poslali z WH ako adresu vyhercu, skus prosim pozriet aj do spamu, mozno ten email skoncil tam.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Exkluzívne PokerPortal turnaje o Xbox One a Playstation 4 s

Odoslaťod danecek 29 Mar 2015 18:42

Zdravim. Chcem sa registrovat do vecerneho turnaja o XBOX a vypisuje mi to, ze niekto uz z mojej IP adresy hra. Je nejaky sposob, ako to stihnut? Nestalo sa mi to prvy krat. Skusal som uz aj restart PC.
Obrázok používateľa
danecek
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2013
Poďakoval/li: 8 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívne PokerPortal turnaje o Xbox One a Playstation 4 s

Odoslaťod Stanley VII 30 Mar 2015 22:08

Vyriešil si to nakoniec nejako? Ak ti vypisuje, že niekto už z tvojej IP adresy hrá, tak zrejme reštart PC nepomôže, lebo v turnaji už je zaregistrovaný zrejme niekto ďalší, kto má rovnakú IP. Chcel si hrať z internátov alebo môže mať ešte niekto rovnakú IP ako ty na mieste, kde sa pripájaš? Pri takomto probléme by pomohlo napr. použitie iného internetu. Ja ak mám problém s mojim bežným pripojením, tak sa pripojím cez mobil a nastavím na mobile buď zdielanie cez Wifi, ak chcem hrať na notebooku, alebo sa napojím káblom a zdieľam pripojenie z mobilu cez USB.

Na O2 ma takéto použitie netu vyjde na 50 centov do konca dňa a na hranie turnaja to bezproblémov postačuje.

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
danecek
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Exkluzívne PokerPortal turnaje o Xbox One a Playstation 4 s

Odoslaťod danecek 01 Apr 2015 10:30

Neporiesil som to vtedy. Mal som uz nervy z toho :-) .... Som z maleho mesta a zrejme nemame jedinecne IPcky. .... Myslim, ze do buducnosti by mohlo pomoct registrovat sa ihned ako to bude mozne (do tohto turnaja to bolo mozne asi 2tyzdne vopred ak ma pamat neklame). Mohlo by to pomoct? Ak spravne predpokladam, ked sa zaregistrujem ja, nedovoli uz potom nikomu zaregistrovat sa ak ma identicku IP. CI?
Obrázok používateľa
danecek
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2013
Poďakoval/li: 8 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívne PokerPortal turnaje o Xbox One a Playstation 4 s

Odoslaťod Stanley VII 01 Apr 2015 18:09

Skoršia registrácia ti pravdepodobne pomôže hodiť čierneho Petra do rúk niekomu inému. Môžeš skúsiť tento mesiac, prípadne ak ti to bude robiť stále problémy, odporúčam použiť ten O2 net, je to vcelku lacné riešenie na to ako dotované sú tie turnaje, 50 centov za možnosť zahrať si ich určite stojí :)

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
danecek
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na William Hill Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!