Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Diskusia k herni Wi****m hill Poker

Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Odoslaťod admin 13 Sep 2012 12:00

Diskusia k článku: Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

V spolupráci s pokrovou herňou Wi****m hill Poker sme pre vás na najbližšie 4 týždne pripravili privátnu freeroll ligu určenú hlavne začínajúcim hráčom. Cesta ku kariére úspešného pokrového hráča vyžaduje tréning, tréning a opäť tréning. Vďaka tejto lige máte príležitosť zahrať si zadarmo freeroll každý pracovný deň (s výnimkou piatku, ktorý pravdepodobne trávi vačšina z nás vonku s priateľmi). Ak beriete poker ako zábavu, budete sa môcť zadarmo zabávať každý deň a zároveň získate možnosť vyhrať pritom aj nejaký ten dolár navyše. Rozvrh ligových freerollov Všetky ligové freerolly sú dotované $25 a chránené heslom, ktoré zverejníme v deň turnaja na našej stránke. Prvý turnaj začína v pondelok 17. septembra. Počas prvej hodiny si hráči môžu zakúpiť neobmedzený počet rebuyov a 1 add-on po $0.25 a vyzbierané peniaze sa pridajú k prizepoolu. Turnaje nájdete v lobby herne Wi****m hill Poker v časti "Tournaments/Private" pod názvom "PokerPortal Free Liga". Všetky turnaje začínajú o 19:00 nášho času a heslá nájdete v sekcii Online turnaje/PokerPortal turnaje a freerolly hodinu pred začiatkom. Termíny turnajov: ...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Odoslaťod Stanley VII 14 Sep 2012 10:48

Na základe ohlasov z poslednej ligy na Doxxbete a keďže prázdniny už skončili sme sa rozhodli, že v lige na Wi****m hill sa budú do výslednej tabuľky počítať body zo všetkých 16 turnajov, nielen 10 najlepších výsledkov. Zmenu robíme ešte pred začiatkom prvého turnaja ligy, aby nikoho neovplyvnila.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Odoslaťod Stanley VII 18 Sep 2012 17:08

O necelú hodinu začne na Wi****m hill druhý freeroll z celkovo 16 ligových turnajov, včera hralo len 20 hráčov (prvý bral $12.5, druhý $7.5 a tretí $5). Ak chcete budovať bankroll z nuly, v tejto lige je na to pri tak malom počte hráčov skvelá príležitosť :)

Heslo na dnešný turnaj už je zverejnené v hlavnom menu Online turnaje/PokerPortal freerolly a turnaje, alebo priamym linkom tu: http://www.pokerportal.info/online-turnaje/ (treba sa nalogovať, aby sa zobrazilo)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Odoslaťod Stanley VII 24 Sep 2012 17:41

Za 20 minút začne prvý turnaj druhého týždňa PokerPortal freerollovej ligy na Wi****m hill, zatiaľ je registrovaných len 19 hráčov, takže ak chcete nejaké ľahké peniaze na podporu svojho začínajúceho bankrollu, treba sa pridať ;)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Odoslaťod anet66 26 Sep 2012 12:36

Myslim, ze by bola tato liga o dost lepsia, keby boli zapasy freezouty a nie rebuye. Vacsina hracov ide all in s kombinaciou typu A5o a bud su zdabluju alebo dokupia a takto to ide dalej, az po kym nemaju 3-4 krat vacsie stacky ako normalne hrajuci.
anet66
 
Príspevky: 2
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Odoslaťod Stanley VII 12 Okt 2012 19:44

Gratulujem víťazom!

1. 1gregjur1
2. Ludek4444
3. ThalesWH
4. whAG
5. anet66
6. ygrekzv

Všetci hráči z TOP6 mi prosím pošlite súkromnú správu alebo mail na stanley@pokerportal.sk a napíšte mi váš nick na Wi****m hill, meno a adresu, kam chcete aby sme vám poslali knihu a samozrejme aj ktorú knihu ste si vybrali :)

Vybrať si môžete z tohoto zoznamu: http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... eho-jazyka
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Odoslaťod Stanley VII 17 Okt 2012 19:37

Ozvali sa všetci hráči okrem hráča ygrekzv, ktorý skončil na 6 mieste. Knižiek na rozdávanie bolo 6 a rozdali sme ich zatiaľ iba 5, takže najvyššie umiestnený hráč z výslednej tabuľky, ktorý mi napíše knižku z ponuky PokerPortalu podľa vlastného výberu, ktorú by chcel dostať a pošle mi aj adresu kam ju poslať, môže ju mať :)

Čas na ozvanie sa je do konca tohoto týždňa, teda do nedele 23:59. Po tomto termíne pošleme knižku hráčovi, ktorý sa o knižku prihlásil a skončil spomedzi takto prihlásených hráčov najvyššie v konečnej tabuľke :) O tom, kto to je napíšem potom aj sem na fórum.

Najväčšiu šancu má samozrejme ionnutzu, ktorý skončil 7-my. Záleží, či je aj stálym návštevníkom, pretože ak sa neozve on, bude brať ďalší. :)

Konečné poradie nájdete tu: http://www.pokerportal.info/poker-liga/wi ... e-poradie/

Adresu a vybranú knižku mi posielajte súkromnou správou, alebo na stanley@pokerportal.sk
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Odoslaťod ygrek 19 Okt 2012 10:27

prehliadol som ten príspevok kam mám zaslať svoje údaje
moja chyba už som poslal mail z adresy plesnik.juraj@gmail.com
ygrek
 
Príspevky: 54
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátna PokerPortal freeroll liga na Wi****m hill

Odoslaťod Stanley VII 19 Okt 2012 10:51

Ok, podľa nicku som myslel, že si nejaký cudzinec, ktorých sa zopár do turnajov dostalo tiež... Takže tým pádom je vec uzavretá, keďže si samozrejme umiestnený najvyššie a knižku pošleme tebe :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na William Hill Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!