Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hráčov sú v novembri späť!

Diskusia k herni Wi****m hill Poker

Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hráčov sú v novembri späť!

Odoslaťod admin 31 Okt 2015 11:00

Diskusia k článku: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hráčov sú v novembri späť!

Skvelú Twisterovú septembrovú akciu len pre PokerPortal hráčov si na Wi****m hill Pokri v novembri opäť zopakujeme! Ak ste s vyskúšaním Twister SNG turnajov doteraz váhali, alebo ste o ich existencii ani len netušili, správna chvíľa pustiť sa do ich hrania je práve teraz! Twister SNG turnaje sú unikátnym formátom SNG turnajov, ktorý umožňuje zahrať si za €1 iba v trojici až o €1,000! Same o sebe tak môžu tieto turnaje priniesť výhry až do 1,000-násobku buy-inov, v novembri však budú k hráčom PokerPortalu ešte štedrejšie!
Prvé skusy vám spríjemní aj naša dlhodobá akcia v tejto herni, vďaka ktorej získajú všetci naši hráči na Wi****m hill Pokri k prvému vkladu aspoň €10 okamžitý bonus ďalších €10, s ktorými môžu hneď hrať. K tomu samozrejme získate aj ďalší štandardný čakajúci bonus Wi****m hill Pokru 200% vkladu až do €1,500, ktorý sa uvoľňuje hrou o reálne peniaze.
Zahrať si však môžete aj bez vkladu, počas novembra rozdáme vo freerolloch len pre našich hráčov spolu až €200. V každom zo 4 turnajov so vstupom zdarma rozdelíme Twister vstupenky za €50. Twister preteky o $1,000 len pre PokerPortal hráčov
Výhra každého Twister SNG turnaja vám prinesie v novembri radosť hneď dvakrát....

Celý článok => Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hráčov sú v novembri späť!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Jokapo 31 Okt 2015 17:26

:Yahoo!: skvelé, potešili ste ma
Jokapo
 
Príspevky: 76
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 01 Nov 2015 17:32

Pozor na menšiu zmenu oproti prvým informáciám zverejneným v článku: freerolly budú v novembri štartovať miesto 20:00 už o 19:00, text v článku bol podľa toho už opravený.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod risenecko 03 Nov 2015 08:28

Vsetko super, len skoda ze peniaze berie len prvych 10 ludi, predoslych 20 sa mi pozdavalo viac, kedze tam stacilo na premiu desat twisterov teraz to bude urcite cez stovku.
Taky objem urcite nedam a ani to neskusam, radsej sa budem venovat lige na doxxbete.
risenecko
 
Príspevky: 133
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod murded 05 Nov 2015 16:33

su tie freerolly spravne nastavene len pre pokerportal hracov? z tych hracov co su tam regnuti si akosi nikoho nepamatam z predoslych turnajov

inak tiez ma sklamalo ze su tie preteky uz len na desat miest
Obrázok používateľa
murded
 
Príspevky: 119
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 26 krát/12 krát
Karma: 2

Re: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Jokapo 05 Nov 2015 18:29

ku včerajšiemu dňu t. j. 4.11. mám odohraných 70 turnajov, v rebríčku mám uznaných 29, vo Wi****m hille pracujú analfabeti, čo nevedia sčítať pár odohraných turnajov??, nerozumiem už tomu.., keby som ja takto pracoval ako oni, tak na druhý deň by som bol v prdeli.., človek sa snaží čo to pretočiť, čaká na update rebríčka a nakoniec uvidí toto.., je to dosť demotivujúce..

a ako píše murded, na 1. pp turnaj je prihlásených už cez 180 hráčov, predtým sa tých turnajov zúčastnilo do 30 hráčov regnutých cez váš link, o čom to je..,
Jokapo
 
Príspevky: 76
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod michael107 05 Nov 2015 18:55

Mne ten stav odohranych turnajov tiez nesedi...princm8...oplati sa to vobec hrat?
michael107
 
Príspevky: 8
Založený: Máj 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod vlade 05 Nov 2015 20:26

No, strasne aktivny manazer vymyslel, ze bude platenych len 10 miest (podla mna blbost) a ze sa budu pocitat len vyhrate turnaje (tiez blbost).

Ten turnaj samozrejme, to sa este asi ani nestalo ze by nieco bolo nastavene spravne, dame to opravit :)

Ale mam aj dobru spravu, vysledky mame konecne aktualizovane automaticky priblizne kazdu hodinu :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod killco 05 Nov 2015 21:28

Môžeš im rovno napísať nech si takú súťaž strčia do zadku. Na 1€ mi to ešte nevylosovalo viac ako 4€, aj to len raz za mesiac. Na staroch hram za 0,50 centa a často to dáva aj vyššie sumy. A to mám ešte aj teoretickú šancu na milion.
killco
 
Príspevky: 42
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Twister freerolly a preteky o $1,000 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod murded 06 Nov 2015 11:15

tam zamestnavaju ludi asi podla toho ake maju cislo topanok. pan manazer vymyslel ako spravit zo zaujimavych pretekov pre kazdeho preteky pre par grinderov. :bad:
Obrázok používateľa
murded
 
Príspevky: 119
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 26 krát/12 krát
Karma: 2

Ďalšia

Naspäť na William Hill Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!