Vyber penazi

Diskusia k herni Wi****m hill Poker

Vyber penazi

Odoslaťod APminer 08 Máj 2009 03:25

POZOR !!!

nejen, že složitě získáte "verification code", ale pak přijde mail, že do 7 dnů máte poslat kopii občanky (pasu, řidičáku) s adresou, ... jinak budou penize vráceny na účet ! (a Bůh ví co je ještě v tom mailu napsáno - četl jsem to jen narychlo)

takže :gl:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod m42orion 12 Jún 2009 21:29

Musím si postezovat na WH hernu . To ze chteji pri (prvnim) výberu scan obcanky bych jeste pochopil . Kdyz jsem jim ji zaslal a samozrejmne zamazal jeji cislo , rodne cislo a udaje o detech a manzelce , tak se jim to nelibi :-( resil jste to nekdo ? Sice jsem jim napsal , ze nechapu proc chteji vedet tyto udaje, ale nedelam si iluze , ze se dohodneme .
Obrázok používateľa
m42orion
 
Príspevky: 34
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod 1zart1 20 Jún 2009 16:43

Skusil som urobit vyber z tejto herne a som riadne sokovany. Som uz zvyknuty na kde co od herni aby stazili vyber, ale vytlacit ich mail, podpisat a odfaxovat tak to je uz na mna vela. Robil uz niekto vyber je naozaj nutne faxovat, to nestaci ak podpisem a poslem kopiu ako prilohu v maili? Vlado to je teda dobre k...tska hertna toto.
Keby som toto vedel tak si ani nahodou neinstalujem tuto hernu, naozaj neviem preco by to mali robit ti, co ju este nemaju.
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod APminer 20 Jún 2009 17:12

1zart1 napísal:Skusil som urobit vyber z tejto herne a som riadne sokovany. Som uz zvyknuty na kde co od herni aby stazili vyber, ale vytlacit ich mail, podpisat a odfaxovat tak to je uz na mna vela. Robil uz niekto vyber je naozaj nutne faxovat, to nestaci ak podpisem a poslem kopiu ako prilohu v maili? Vlado to je teda dobre k...tska hertna toto.
Keby som toto vedel tak si ani nahodou neinstalujem tuto hernu, naozaj neviem preco by to mali robit ti, co ju este nemaju.


po mne chteli akorat foto obcanky , jednou tak, podruhe jinak, nejlepe celou, ale pak prasule poslali - fax nechteli :omg:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod 1zart1 20 Jún 2009 17:18

APminer napísal:
1zart1 napísal:Skusil som urobit vyber z tejto herne a som riadne sokovany. Som uz zvyknuty na kde co od herni aby stazili vyber, ale vytlacit ich mail, podpisat a odfaxovat tak to je uz na mna vela. Robil uz niekto vyber je naozaj nutne faxovat, to nestaci ak podpisem a poslem kopiu ako prilohu v maili? Vlado to je teda dobre k...tska hertna toto.
Keby som toto vedel tak si ani nahodou neinstalujem tuto hernu, naozaj neviem preco by to mali robit ti, co ju este nemaju.


po mne chteli akorat foto obcanky , jednou tak, podruhe jinak, nejlepe celou, ale pak prasule poslali - fax nechteli :omg:


AP, maju tam player tensfer tusim. Mas ucet v Eurach? Ak ano mohol by som poslat tych úpar EUR tebe , ty ich vyberies a potom mi ich posles na MB, co ty na to, neide op velôa penazi....
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod acvonmilan 15 Júl 2009 09:49

Tak snad to klapne - beztak aby měl člověk strach vyhrát tam nějaký větší peníz, takové obstrukce při výběrech :o
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod vlade 15 Júl 2009 10:21

acvonmilan napísal:Tak snad to klapne - beztak aby měl člověk strach vyhrát tam nějaký větší peníz, takové obstrukce při výběrech :o


no jo, ono to vyzadovanie obcianskeho preukazu je potrebne uz pomaly v uplne kazdej herni..., otravuju s tym aj mna, ale tak pokial s tym otravuju len prvy krat tak sa to da prezit
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod 1zart1 15 Júl 2009 10:36

vlade napísal:
acvonmilan napísal:Tak snad to klapne - beztak aby měl člověk strach vyhrát tam nějaký větší peníz, takové obstrukce při výběrech :o


no jo, ono to vyzadovanie obcianskeho preukazu je potrebne uz pomaly v uplne kazdej herni..., otravuju s tym aj mna, ale tak pokial s tym otravuju len prvy krat tak sa to da prezit


Ano, 1.x to pytali vsetko faxovat, poslal som to mailom, stacilo to a pri dalsom vybere uz to bolo OK, ale islo o miniaturne vybery :fish:
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod bobo107 21 Dec 2010 23:39

Mám problém si pripísať peniaze na učet.
Ako to mám spraviť.
išiel som na cashier-Withdraw
a tam mi napisalo toto
We are unable to withdraw to one or more of your registered payment methods. Please use one of the suitable withdrawal methods below to withdraw your funds
a platil som creditkou mastercard.
a je tam len označené bakn transfer.
ked zadam bank transfer vyplním všetko napiše mi že nemôžem odoslať peniaze na učet kôli minimalnej hranici posielam si 50€ a neviem sa dočítať kde je minimalny transfer čiže čiastka poradíte mi?
bobo107
 
Príspevky: 1
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod s44vhl7l 28 Jan 2011 02:23

Myslim ze minimum je 100$
Obrázok používateľa
s44vhl7l
 
Príspevky: 210
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 55 krát/4 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na William Hill Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!