Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Diskusia k herni Wi****m hill Poker

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod vlade 05 Feb 2013 19:52

theonlinepokers je spravne, ach jaj, su to babrosi, nepoviem keby to bol prvy turnaj co nam nastavuju, ale ved tento je v poradi uz hadam 20-ty, no hadam sa dopracujeme do tyzdna k nejakemu rieseniu konecne ;)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod mirolc 05 Feb 2013 19:56

nevedia to normalne nastavit :wall: ale ked sa tam nepodari prepašovať ešte 2 tak sa dnes aj tak nebude hrat kedze je min 10 hracov :shock:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod kajzak27 05 Feb 2013 20:15

tak neviem,ale ja som sa tam regol uplne na prvykrat... :D A az teraz zistujem ze ostatnym to neslo :D
kajzak27
 
Príspevky: 58
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod Stanley VII 05 Feb 2013 20:25

Možno už viem, kde je chyba, lebo nakoniec som sa náhodou regol aj ja. Tí, čo vám šlo sa regnúť, môžete skúsiť kuknúť ako sa volala posledná inštalačka, čo ste ju inštalovali, keď vám šlo regnúť? Lebo meno sa menilo...

Mňa reglo po nainštalovaní zo súboru SetupPoker_6faa23_en.exe Bohužiaľ asi minútu pred spustením, takže už nebol čas to tu rýchlo riešiť. Ale možno spolu nájdeme chybu, ak vaše inštalačky majú rovnaké meno :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod Stanley VII 19 Feb 2013 19:23

Za niečo málo viac než pol hodinu začíname, takže ak ste sa ešte nestihli regnúť, tak je na čase tak urobiť, ak chcete dnes hrať. Zatiaľ je nás 20 :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod kajzak27 25 Feb 2013 19:49

Zdravím vás. Mám dost velku vyhradu k tomuto turnaji co sa tyka neobmedzenych rebuys. Nakolko prizepool v porovnani s poctom hracov vychadza asi 5 dolarov na hraca zdarma,je uplne logicke ze hraci si dokupuju rebuye ktore su za 1 dolar,to je normalne. Je vsak velmi tazke uspiet s niekym,kto do turnaja vlozi 30dolarov zo svojho bankrollu do rebuyov. Ked som to hral naposledy, len ja sam som vyradil jedneho hraca asi 4x pricom si okamzite zakupil double rebuy a posielal to tam zaradom az kym mu to nevyslo s 3 5o do mojej monster handy. Postupne takto navysoval a stracal svoj stack uplne a pokracovalo to mnozstvom dalsich double rebuyov. Nakoniec som skoncil siedmi a on mal v tom case nejaky priemerny stack. Takyto hraci sa do bubliny nedostavaju svojim umenim a skills ale tym,ze investuju svoj znacny bankroll aby boli nakoniec v pluse o nejakych 30 dolarov! Nechcem sa tu teraz stazovat a plakat pretoze ja som na peniazoch neskoncil ale deje sa to stale dookola. Chapem vas ze pre vas je lepsie nech je prizepool co najvyssi aby ste si mohli urobit reklamu,ja by som rozmyslal rovnako,ale kvalita hry je minimalna a skills sa dostavaju na rad,az ked skonci cas pre rebuy,ale to je v hre uz len zlomok hracov. Určite by tomuto turnaji sedelo keby boli rebuye limitovane,pretoze takymto sposobom sa budu turnaje skor kupovat ako vyhravat...
kajzak27
 
Príspevky: 58
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod Stanley VII 25 Feb 2013 20:11

S tými $30 si to asi prehnal, komplet prizepool sa väčšinou navýši o $50, pri cca 25 hráčoch to nakoniec vychádza priemerne na 1 rebuy 1 add-on na hráča. Sám si písal, že hráč, ktorého si spomínal "investoval $30" a mal nakoniec priemerný stack, pričom ty si bol siedmy, takže výrazne dvihol prizepool a veľmi platné mu to nebolo ak by to teda bolo ako píšeš. Reálna hra na rebuyoch začína až po konci rebuy period, ale o tom v podstate väčšina rebuy turnajov je a práve preto sú obvykle garantované, aby sa dokupovanie aj oplatilo. Tento náš je dokonca added, takže každým jedným dokúpením hráč zvýši prizepool, čo je fajn :) Horšie je, keď je turnaj garantovaný, lebo hráči sa môžu kupovať hlava nehlava a hrá sa stále o to isté.

$30 tam nedá nikto, to sa už neoplatí. $5 je ešte ok a to je dvakrát double rebuy + add-on a tak nejak to aj cca vychádza, ak to urobí zo 10 hráčov. V rebuy proste treba počítať s tým, že sa hrá o niečo volnejšie počas rebuy period, než vo freezoutoch.

Keby bol rebuy 10 centov, tak by to fakt bolo o ničom, lebo by to nemalo žiadnu cenu. Ale $1 aspoň celkom fajn navýši prizepool a neoplatí sa to zase kupovať hlava nehlava. Dvihnutie prizepoolu o 1/3 myslím nieje na zahodenie. Ak máš pocit, že to tam niekto šľahá hlava nehlava, stačí si nechať nejaký ten 1-2$ na rebuy tiež (nieje to tak veľa) a toľkokrát to s tou monster kartou zase neprehráš :) Taký je proste rebuy a hlavne ak je turbo...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod kajzak27 26 Feb 2013 16:40

jasne ze som prehanal,ale min. 8 double rebuyov urobil...samozrejme ze su tam aj mrtvoly,takze nie kazdy hraje...Ano,navysuje prizepool, aby ho mohol potom na zaklade svojho nemozneho vyradenia vyhrat...vies,ked zostavaju siesti hraci a on ma priemer,tak je v tom momente na peniazoch
kajzak27
 
Príspevky: 58
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod Stanley VII 26 Feb 2013 17:47

Ja by som to tak jednoducho nevidel :) Peniaze berú len prví traja... Keď hráč robí 8 double rebuyov, sám si tiež komplikuje cestu k výhre, lebo chipuje iných hráčov. Takže častokrát práve takí hráči nachipujú iných.

Rebuy treba brať ako rebuy, bez dokupovania hráva rebuye snáď len Zoling (na prekvapenie mnohých veľmi úspešne, treba sa ho asi spýtať ako to robí). Ak máš pocit, že to tam niekto proste tlačí hlava nehlava, stačí si počkať a nechať ho nech tie chipy pustí ľahko tebe. Ak robí 8 krát double rebuy, znamená to, že 7 krát niekoho najprv nachipoval a tým nachipovaným hráčom môžeš byť ty :) Áno, niekedy ťa suckoutne, ale ak sa dokupuje 8 krát, asi 7 krát nikoho nesuckol ;) A od toho je to zase rebuy, aby si sa mohol kúpiť, keď sa ti to "v tom 1 prípade z 8" stane :)

Ja osobne sa tiež dosť dokupujem ale snažím sa neprešvihnúť $5 na jeden turnaj. Niekedy na začiatku trochu uletím a potom si sám nadávam, že zbytočne chipujem súperov. Ja sa na to v podstate pozerám očami freezoutu s buy-inom $5, ktorý začne o hodinu, ale zahrať si ho môžu aj iní hráči zadarmo a môže sa im zadariť, hlavne ak sa do nich omláti niekto, kto chce plniť prizepool :)

Unlimited rebuy je unlimited rebuy, freezout je freezout. Sú to proste dva rôzne formáty, niekto má rád freez, iný práve unlimited rebuy, už je to potom len od toho aby si každý našiel to, čo ho baví... :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Wi****m hill: 3x freeroll o $150 len pre PokerPortal hráčov!

Odoslaťod igy94 18 Mar 2013 13:35

Da sa po registracii a deposite vybrat povodny vklad a pripadnu vyhru v turnajoch, respektive nevyuzit deposit bonus?
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na William Hill Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!