Re: WPT Poker

Diskusia k herni WPT Poker

Re: WPT Poker

Odoslaťod ableton 08 Jan 2012 21:17

Asi som lama ale stranku herne WPT Poker som nedokazal najst. Chcel by som Vas kto tam hrate opytat ako je to s trafficom(CG, hlavne micro PLO - $2,$5 6max) v porovnani s Party. Celkovo ako hodnotite tuto hernu? Ked uz mam na Party ucet(bez RB) mozem cez pokerportal u WPTotvorit novy a poziadat o RB? Dakujem.

Edit (Stanley VII): téma naozaj chýbala, vytvoril som ju a tvoj príspevok bol presunutý, už sa na ňu môžeš prekliknúť aj z recenzie herne WPT Poker
ableton
 
Príspevky: 70
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 1

Re: WPT Poker

Odoslaťod Stanley VII 09 Jan 2012 17:40

Traffic na WPT a Party je úplne rovnaký, pretože si spolu zdieľajú komplet všetky stoly. Čo sa týka PLO, tak tá začína na WPT a Party až od blindov 0.10-0.25, takže to čo hľadáš si tam bohužiaľ nezahráš.

Čo sa týka nového účtu na WPT cez PokerPortal, je to možné, ak je tvoj starý účet na Party cca polroka neaktívny. Ak mi pošleš tvoje Party username a ďalšie údaje k starému účtu (meno a registrovaný mail), tak to môžem overiť. Údaje mi môžeš poslať buď súkromnou správou, alebo na stanley@pokerportal.sk
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: WPT Poker

Odoslaťod vlk25 10 Jan 2012 22:50

Ako je to s TaF na tejto herni ? Píše sa tam niečo o 100 dolároch že dostane priatel aj ja. Musí depozitnúť 100 dolárov ? Je to insta bonus či na clearovanie ?
vlk25
 
Príspevky: 340
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 35 krát/5 krát
Karma: 2

Re: WPT Poker

Odoslaťod Stanley VII 11 Jan 2012 00:01

Takéto bonusy sú vždy na clearovanie, nechcem povedať vždy, lebo možno niekde nejakou náhodou bude instant, ale 99,9% bude na clearovanie s určitou podmienkou na nejakú rake a rovnako je to aj na WPT.

Treba ale spomenúť, že vždy keď sa použije refer a friend program herne, hráč nieje priradený k stránke, cez ktorú si herňu sťahoval a nemá nárok na žiadne akcie, ktoré bude herňa organizovať pre hráčov danej stránky a ktoré si inak prečítal na danej stránke, je to akoby šiel na stránku herne povedzme z googlu. Konkrétne na WPT by tak prišiel napríklad o minulomesačné preteky o $10,000, prípadne sú do budúcna prichystané nejaké freerolly (uvidíme, ako to s nimi dopadne). Treba si zvážiť vždy pri konkrétnej herni, čo má vyššiu hodnotu.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: WPT Poker

Odoslaťod Zeltzn 29 Mar 2012 17:10

Aj u vás buguje WPT poker? Po novou update mi nevie nájsť stoly,neustále to crashuje..
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: WPT Poker

Odoslaťod Stanley VII 30 Mar 2012 10:20

Ja som hral na WPT pokri poslednou dobou len zopár turnajov, ale zdá sa mi, že raz som mal problému pustiť lobby turnaja a keď som pozeral info o turnaji priamo na stole, tak som mal všade nuly. V ďalšom to už ale myslím bolo ok. Ale ako píšem, nehrám tam veľmi často, takže je možné že je chýb nejako viacej ale mňa obišli.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: WPT Poker

Odoslaťod Zeltzn 30 Mar 2012 12:28

Mám lobby a neviem nájsť žiadne stoly...sem-tam,keď prekliknem,tak vidím nejaké stoly na PotLimit HoldEm,ale to je tak všetko :x
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: WPT Poker

Odoslaťod Stanley VII 30 Mar 2012 13:37

So zobrazovaním cash games stolov alebo turnajov problém nemám, keď som teraz pozrel lobby, vidím tam kopec stolov bez problémov.

Nemáš nejako divne nastavený filter? Aj keď ak by to bolo filtrom, to by si už na to asi prišiel dávno sám. Možno pomôže odinštalovanie a nová inštalácia. Prípadne skús napísať na support, či mal taký problem aj niekto iný. Lebo zrejme to nieje problém u vš. hráčov, keďže u mňa to nerobí.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: WPT Poker

Odoslaťod haman 30 Mar 2012 13:47

Zeltzn napísal:Mám lobby a neviem nájsť žiadne stoly...sem-tam,keď prekliknem,tak vidím nejaké stoly na PotLimit HoldEm,ale to je tak všetko :x

vyzera, ze si presiel z fasa herne, do fasa herne ;) :gl:
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: WPT Poker

Odoslaťod Zeltzn 30 Mar 2012 15:57

Eeeeej,reinstall herne pomohol. Nemám ani tušenie,čím to mohlo byť,že mi to zrazu zblblo..ty :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22


Naspäť na WPT Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!