Trueteller predviedol skvelý $440,000 finiš s Cort `thecortster` Kibler-Melbym!

Najväčšia online high stakes akcia sa včera odohrala na $2,000/$4,000 2-7 Triple Draw stoloch Full Tiltu, za ktoré zasadli k fantastickému heads-up súboju Trueteller a Cort „thecortster“ Kibler-Melby. Naopak, Viktor „Isildur1“ Blom znova zakopol, keď nezvládol zápas s „Patriktortonius“.

Trueteller a Cort "thecortster" Kibler-Melby odohrali včera večer trojhodinový HU súboj, ktorý mal prekvapivé vyvrcholenie. Počas prvej pol hodiny bol zápas vzácne vyrovnaný, pričom skončil Kibler-Melby v pluse len $1k.

Po 30-minútovej prestávke sa znova pokračovalo v hraní na 2-7 TD stoloch. Cort "thecortster" Kibler-Melby zaznamenal počas nasledujúcej hodiny $200k upswing a s „Truetellerom“ to nevyzeralo vôbec dobre.

Potom sa však stalo niečo, čo pravdepodobne nikto nečakal. Trueteller rozsekal svojho súpera počas ďalšej hodiny a dokráčal k celkovému zisku $199,000 po $440k upswingu.

Druhým najziskovejším hráčom dňa sa stal „Patriktortonius“, ktorý si vyhliadol Viktor „Isildur1“ Bloma na 8-Game stoloch Full Tiltu. V prvej kratšej session získal „Patriktortonius“ $41,000 a hráči si dali na niekoľko hodín prestávku.

V druhej neskoršej session pokračoval „Patriktortonius“ vo víťaznom ťažení, keď pridal na konto $50,000 za 20 minút. Blom sa nevzdával a za ďalších 40 minút dokázal vyhrať až $150k. „Patriktortonius“ ostal na stole s $26k stackom, ktorý išiel do stredu stola v NLHE kole, keď držal na ruke Q-Q. Blom otočil T-T a potrebný double-up bol na svete.

Od tohto momentu Blom ledva vyhral nejakú ruku a jeho $200k stack zmizol v priebehu pol hodiny. Po tejto deštrukcii zamával Isildur1 bielou vlajkou a odišiel. „Patriktortonius“ skončil deň v pluse celkovo $152,000.

Na P****Stars išla opäť karta Alexander "joiso" Kostritsynovi, ktorý si polepšil o $129,000 na 2-7 TD.