KPR16 rozobral Isildura, Denoking vyhral znova nad WCGRider

Kyle „KPR16“ Ray opäť dokázal poraziť svojho dlhodobého rivala na FLO8 stoloch Full Tiltu, Viktor "Isildur1" Bloma, ktorý mu tento krát prispel štvrť miliónom dolárov. Medzi šesťciferných výhercov sa zaradil v tento deň už iba „Denoking“, ktorý si znova poradil s Doug „WCGRider“ Polkom na NLHE.

Viktor "Isildur1" Blom nezačal deň vôbec zle, aj keď síce najprv prehral $45k na $1,000/$2,000 2-7 Triple Draw s Cort „thecortster“ Kibler-Melbym. Profesionál Full Tiltu sa však nemal začo hanbiť, keďže je tento americký hráč absolútne nezastaviteľný a v posledných dvoch týždňoch s ním nevyhral pomaly nikto.

Blom sa následne presunul ku „Kagome Kagome“ na rovnaké stakes, na ktorých vyhral $37k a na vyšších $1,500/$3,000 stoloch zaznamenal zisk $111k. Potom však prišla session na $2,000/$4,000 FLO8, ktorý poslala mladého Švéda späť do červených čísel.

Kyle „KPR16“ Raya prehral v prvých desiatich minútach súboja $70k, ale ďalšom priebehu jasne dominoval a odchádzal so ziskom $176k po 40-tich minútach. V druhej session sa Blomovi darilo lepšie, keď sa po hodine a pol pohyboval pri breakeven hranici, ale veľký upswing Raya v priebehu poslednej hodiny navýšil jeho denný zisk na $252,000.

Mali sme možnosť sledovať aj ďalší zo série vynikajúcich HU zápasov medzi „Denoking“ a „WCGRider“. Títo dvaja špičkoví NLHE špecialisti si to rozdali na troch stoloch $100/$200, ktoré neopustili dlhých 6 hodín. Session bola plná swingov a zo začiatku sa viac darilo Doug „WCGRider“ Polkovi, ktorý sa za 90 minút dostal do $120k vedenia.

V ďalších troch hodinách zabral na vyššie obrátky „Denoking“. Vyhrabal sa z červených čísel a dokonca vykazoval šesťciferný zisk. Vo zvyšku zápasu sa hra vyrovnala, a aj keď dokázal vyhral Polk najväčší pot dňa ($186k), musel sa zmieriť s prehrou $131,000.